Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szimpla melósra rátalálhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szimpla melósra rátalálhat még a jószerencse a társkeresés lélekromboló viharában?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 21:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A jószerencse mindenre gyógyír.
2022. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2022. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már 3as, mindenhova ezt az egy példát fogod belinkelni? Melósok között is van normális, meg kevesbé normális. Annak kellene számítania, hogy milyen ember, nem hogy mit dolgozik.
2022. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
#3 amúgy igaza van, mert home office mellé röhögve belefér a háztartás. meetingek közben simám meglehet csinálni ezeket, vagy pihenő időben.
2022. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#5

Ez nettó hülyeség. Ha én meeting közben elkezdenék porszívózni meg mosogatni, engem úgy kib@sznának onnan mint macskát szarni. Pihenőidő pedig általában fél-egy óra van, mint rendes melóhelyen, ami épp annyira elég hogy egyek, kávézzak egyet meg kicsit felfrissüljek.

2022. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszi mindenki, hogy home officeban a nők a picsájukat vakarják?
2022. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
#6 akkor szar helyen dolgozol. nálunk direkt mondva is van, hogy ha olyan, hogy nem nekünk kell főleg dumálni csak figyelni, akkor keljünk fel a helyünkről mozogjunk otthon vagy menjünk el sétálni. Ebbe szerintem az otthoni dolgok is beleférnek. Meg eleve egy modern háztartásban az egész nem sok idő. Számomra nehéz elképzelni, hogy valakinél ne férjen bele egy mosogatás, vagy egy mosás/teregetés, főzés, vagy akár porszívózás ha otthon van. És a nagy részét ezeknek nem minden nap kell csinálni, hanem egyszer egy héten elég.
2022. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Plusz meetingek között csinálja az ember önállóan a feladatát amit megbeszéltek a meetingen.


Persze nyilván nem mindegy pontosan mi az a home office, lehet hogy az egyik lazább, a másik meg örül ha wcre ki tud szaladni.

A probléma azzal van hogy abban a kérdésben a részletek ismerete nélkül esett neki a pasi a barátnőjének pusztán azért mert ő otthon van.


Az én párom is home officeban dolgozik, én meg bejarok a munkahelyemre (én vagyok a nő) de eszembe nem jut lecseszni hogy miért nem csinálta meg a házimunkát, ő úgyis otthon van. Mert tudom hogy a munka attól ugyanúgy munka neki is.


A másik kérdező hogy nem mindegy milyen elvarasaid vannak parkereses téren.

Tudom menő azt mondani hogy a nőknek nagyok az igényei és azért nincs esélye a melosnak. De a valóság az hogy a kőműves férfiakkal dolgozik, így esélyed sincs osszeismerkedni a doktornenivel mondjuk.

Ha mellette nem jársz társaságba vagy nincs a baráti körben potenciális jelölt akkor meg max marad a tarskereso.

Ami szintén nem garancia semmire.

Én átlagos nőként 3 év alatt találtam tarskereson normális pasit.

Előtte futó kalandok jöttek csak össze, vagy azért mert nem illettunk össze vagy köszönő viszonyban sem volt a profiljaval vagy egyszerűen csak atvert és szex után lelépett.

Szóval 3 évig randizgattam mire jött a jelenlegi párom akivel másfél éve együtt vagyunk.

Úgyhogy ne gondold hogy másnak egyszerű vagy hogy reménytelen. Csak nem kell kétségbeesettnek lenni. Mert ha valami akkor az nem szexi.

2022. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Home office-ban vagyok. Egész nap pályázókat interjúztatok videóhívásban. Szép is lenne, ha azzal nyitnék hogy "Elnézést, kezdjük mindjárt az interjút, de közben főzök nem baj?" A mosogatógépet reggel el tudom indítani, max ebédszünetben kipalokom. Kinyílik az ajtaja így nem gond ha várni kell. De pl egy mosást már nem tudok betenni mert nincs annyi szünetem hogy kivegyem időben. A robotporszívó a másik szinten takarít, így nem zavaró, nem hallatszik bele a hívásokba, ugyanakkor azt a szintt ahol dolgozom, csak a munka után tudom rendbe rakni. Főzni is csak este van időm, és igenis jólesik ha ebben a párom is segít, mert én is elfáradok. Egész nap idegn emberekkel beszélni, feltenni nekik ugyanazkat a kérdéseket, értékelni őket, megbeszélni a vezetőkkel, kit viszünk tovább, megírni az ajánlatokat és elutasítani a többit, hát igen, elég fárasztó mentálisan. Aki ezt nem érti meg, és hazaérve a tiptop lakást és főtt kaját várja, merthogy itthon vagyok egész nap, az keressen mást.


Kérdező. Találhatsz társat, amennyiben normálisan állsz hozzá és nem azt a "tipikus melós" szintet hozod. Vannak rendesek, nyilván. Korábban fizikai munkákra toboroztam embereket, és hát nagyon vegyes volt a felhozatal. Voltak értelmes, intelligens emberek, és persze a másik véglet is. Azon múlik, hogy te melyik kategóriába esel.

2022. febr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!