Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben kinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben kinek van igaza? Nagyon elrontottam azzal, hogy a munkájáról így beszéltem?

Figyelt kérdés
Én fizikai munkát végzek, barátnőm pedig home officeban dolgozik. Most lényegtelen mi a munkája, a lényeg az, hogy nagyon szereti és mióta megismerkedtünk sokszor mesél róla hogy miket csinált, milyen új projektekben vett részt, kikkel volt meetingen stb. Két hónapja költöztünk össze, és szégyen vagy nem kimondani, de engem nagyon zavar hogy a barátnőm egész nap otthon van. Reggel mikor elmegyek otthonról fél hétkor, még alszik, délután mikor haza érek már nem dolgozik. Mindig is tudtam, hogy home officeban van, de még nem költöztünk össze egyáltalán nem zavart,most viszont már igen és többször is összekaptunk már emiatt. Szerintem neki több ideje lenne háztartást vezetni mivel otthon van, nekem pedig már munka után sokszor nincs kedvem porszívózni, teregetni meg stb. Nem az van hogy ezeket nem csinálja meg általában, de van olyan, hogy engem kér meg 8 óra után ezekre, mikor alig várom hogy haza érjek, egyek és pihenjek. Legutóbb azon vesztünk össze nagyon, hogy mikor haza értem megkérdeztem van e valami kaja. Ő azt mondta, hogy van még leves vagy ha akarok rendelhetünk valamit. Én ezen egy kicsit jobban felhúztam magam a kelleténél és elég csúnya szavakkal illettem a munkáját, a home officet meg rá is mondtam egy-két dolgot amit megbántam. Ő ezen felhúzta magát, elment a nővéréhez és nála volt 2 napig. Két hete jött vissza, látszólag megbeszéltünk mindent de teljesen máshogy viselkedik. Ilyeneket mond a barátnőjének a telefonba, hogy "lakva ismerszik meg az ember" meg mikor felhoztam, hogy kéne egy kutya, azt mondta, hogy "az kéne még ide, majd azután is én takarítanék". Illetve már a munkát sem hozza fel, nem beszél róla annyit mint azelőtt. Pl.az egyik barátnőjétől tudom csak, hogy befejezett egy nagyobb projektet amiről már rég beszél és ezért mentek el ketten iszogatni.(holott úgy volt, hogy ha befejezi ezt a projektet, akkor ketten megyünk el ünnepelni valahova)
2022. febr. 1. 15:29
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
97%
A home office nem azt jelenti, hogy egész nap otthon van, és nem csinál semmit. Ugyanúgy dolgozik, csak nem kell bemenni az irodába. Nem lesz ideje egész nap takarítani meg főzni rád. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor elég gyerekes vagy.
2022. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a te nagy bajod? Az irigység. Ráadásul a saját párodra vagy irigy.


"Reggel mikor elmegyek otthonról fél hétkor, még alszik, délután mikor haza érek már nem dolgozik" Persze, mert nem kell beutazni. Nem hogy örülnél neki, hogy van home office lehetősége.


Ha csúnyán illetnéd a munkámat (szintén home officeban vagyok, de figyelik ám, hogy ott ülök-e a gép előtt, csinálom-e a feladatot), akkor én sem hoznám fel többet. Minek, ha csak támadási felületet nyújtok vele?

2022. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
95%

Baratnod adhatta volna feljebb, mikor part valasztott. :)

Szerintem fontos lehet ebben a kerdesben, h pontosan mit home officeol. De el vagy veszve a kis "a szellemi munka nem munka" vilagodban. Kotelessege neki is 8 oraban dolgoznia, es odafigyelnie a munkajara, nem konnyebb az se sokkal, mint a fizikai melo. Mai vilagban az lesz a haziasszony, aki nem dolgozik, lehetsz te is. Munkavegzes utan meg mindenki el van faradva, kepzeld meg a szellemi munkas is.

Nyugodj meg, nem sokaig fog tartani ez a szituacio az eletedben, megoldodik majd.

2022. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
98%
Szóval irígy vagy, hogy ő nem ingázik. Nem értem mit kaptad fel a vizet azon, hogy van leves és lehet rendelni más mellé. Kutyát meg minek akarsz lakásba, amikor nem is vagy otthon? Ő vihetné le munka közben "sétáltatni" többször. Tényleg nem értelek.
2022. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt nagyon elrontottad. Szerintem is irigy vagy a helyzetére, márpedig egy párkapcsolatban támogatásra lenne szükség, nem bántásra.

Ha a házimunkával van bajod, azt meg szépen meg kell beszélni, általában többször, és alkalmazkodni a helyzethez és a saját igényeidhez. Ez a pitiáner viselkedés nagyon rosszat tesz a kapcsolatnak.

2022. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
96%

Bocsánat, de én úgy értelmezem, hogy valami komoly cégnél vagy vállalatnál van. Az, hogy te csak ezt láttad, hogy ekkor még alszik, és akkor már nem dolgozik, az nem jelenti azt hogy lazsál. Egyébként tipikus hozzáállásod van az ilyen munkához. Tudod ha olyan a munkája, akkor pár óra szellemi munka lehet ugyanúgy kemény mint a te fizikai munkád. Aki lefárad agyilag annak van hogy nehezebb a házi munka is.


Azért kíváncsi lennék, hogy neked mi a munkád és neki mi a munkája.


Fogadjunk neki valami komolyabb IT munkája van.


Én már mandinerből szakítottam is volna, ha ezt tette volna a párom. Nem azt írtad, hogy rendszeresen te csinálod a házimunkát, csak egy alkalomról írtál, lehet az a nagy projekt közbeni izgulása is aminek következtében kevesebb energiája volt. A kutyás ötleted mondjuk nem kellett volna így lehurrognia, de gondolom azt már azután mondta, ahogy te viselkedtél vele, gondolta, hogy minek vállaljatok így kiskedvencet, ha te folyamatosan így viselkedsz akkor dobbant, és nem akar felelőtlen lenni. Egyébként nem csoda hogy utána nem mondott már semmit a munkájáról, és meg sem hívott a projekt utáni ünneplésre. Gondolom elhordtad mindennek akkor őt is és a munkáját is.

2022. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
* hogy te így viselkedtél vele
2022. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, elég bunkó viselkedés amit csináltál, és nincsen igazad. Attól hogy otthonról dolgozik nem jelenti azt, hogy henyél, a szellemi munka is fárasztó, illetve nem vagy csecsemő, hogy főzni kelljen rád. Te is megtudod fogni a fakanalat, vagy a porszívót, maximum megkéred a párod hogy segítsen benne.
2022. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon gyerekes vagy. Mindketten nagyjából ugyanannyit dolgozhattok, a házimunkából is ugyanúgy ki kell venned a részed!


Aztak.. mik vannak :O

2022. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
9%

Elrontottad igen. Leírom én is vagy 15x alkalommal.


De nem lehet, hogy az a baj, hogy folyton egymás nyakán vagytok és nincs önálló életteretek?

2022. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!