Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell egyéjszakást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egyéjszakást összehozni?

Figyelt kérdés
Voltak barátnőim, de csak velük szexeltem. Soha senkit nem szedtem fel egyéjszakásra. Kapcsolatra most is tudnék, de így nagyon lassan nő a body count-om. Másnak ennyi idősen már 30-50 nő volt meg, nekem egyjegyű a szám. Emiatt kezdek nagyon elkeseredett lenni, mert valljuk be, az egyéjszakásozós férfiak többet érnek a csak kapcsolatban szexelősöknél. Ők néhány óra alatt pár italért kapják meg, amit más több hónapos udvarlásért. A nők is lenézik a kevés tapasztalattal rendelkező férfiakat.

2022. márc. 3. 09:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésed pedig szimpla provokáció.
2022. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#17: szimplán hazudsz. Márpedig hazugsággal sem fogod tudni igazolni a saját, alaptalan véleményed.

"A nők kisebbsége értékeli a tiszteletet és a megbecsülést. Akad ilyen, de ritka." Tévedsz. Az ellenkezője a ritka. Ha annyira biztos vagy benne, hogy neked van igazad, bizonyítsd.

Csak az, hogy életedben volt 4 nővel dolgod, és ebből2 ilyen volt, vagy 3, semmit sem bizonyít. A te sekélyes ismereted és/vagy tapasztalatod nem reprezentatív minta. És nem is igaz.

2022. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom, hogy segítsek-e vagy sem… mert erre tudnék választ adni más tapasztalata által, viszont a dolog következménye meg az, hogy a végén rájössz, megvolt ez is, azt hiszed menő vagy, de valójában meg teljesen üres és kiégett belül… aztán van aki folytatja ezt és nem tud/akar kijönni belőle, van aki meg észhez tér. Nyilván sokaknak kell ez a “kiélés”, de azt se felejtsük el, hogy talán olyan aki fixen kapcsolatban van és tudta gyakorolni a dolgokat, sokkal jobb lehet az ágyban mint egy olyan, aki csak sorban fekteti az egypatronos nőket nulla szexuális kultúrával..
2022. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Menj el egy szórakozóhelyre és nézd meg, hogy az udvarias, tisztelettudó fiúk viszik el a lányokat, vagy a taplók
2022. márc. 3. 10:49
 25/30 anonim ***** válasza:
38%
Spontán alakulnak nálam. Abszolút nincs helye benne a görcsösségnek, mint amit itt leművelsz.
2022. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
De mit csinálsz spontán?
2022. márc. 3. 12:46
 27/30 anonim ***** válasza:
Csak szolok, hogy az egyejszakasnal is szamit a belso, hiszen az adja a ferfiassag javat.
2022. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
53%

25: bocs, mondom én.


Ha netes, akkor ledumáljuk, hogy hol találkozunk, iszunk egy kávét, hogy lehessen még visszakozni, ha valaki nagyon benézett volna valamit. Aztán irány valaki kéglije.


Ha szórakozóhely, akkor feltűnik a nő, észrevesszük egymást, mire észbe kapunk, már beszélgetünk valami intim helyzetben, ami addig fokozódik, amíg egyikünk ​sem akar ottmaradni.


Aztán van olyan, amikor leülsz a nővel együtt egy dunaparti fára egy üveg borral, de indulni kell, mert ottmaradni közszemérem sértés, de az is előfordul, hogy a randin elcsattant búcsúcsók után lefékez melletted a csaj autója és igent mondasz arra a kérdésre, hogy nem folytatjátok-e nála.


Ilyesmit kell spontán csinálni.

2022. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
47%

Nem is tudom így túl az életem felén, nekem biza nem volt se 30-se 50, mégis jól érzem magam azzal a 19-20 kapcsolattal ami mögöttem van. volt benne ilyen is olyan is sőt még olyanabb is. Példának okáért eszemben sem volt, hogy szexeljünk, mégis kb. 1 óra elteltével azon kaptam magam, hogy a csaj lakásán heveskedünk.


Bármikor képes vagyok rá, hogy megkapjak egy Nőt akár egy éjszakára is. De ne feledjük, ezt neki is akarnia kell. És bármennyire is szeretem a szexet, vannak igen erős kétségeim, hogy megtenném-e most ezt a csalárdságot, azzal akit szeretek.(Bevállalnék-e egy egy-éjszakás kalandot mással.)


Véleményem szerint a Nők a normális Férfiakat szeretik, hogy mi számít annak na az már lehet kérdés. Egy biztos az igazi nő nem a pénztárcád méregeti, azt úgy hívják Ku*va.


Az egy-éjszakás pedig nem az, hiszen volt valami más, valami ami túlmutat az anyagiakon, ami megtetszett neki a másikban mégpedig annyira, hogy azonnali szexuális vágyat gerjesztett benne.


És tény, hogy sok Nő szereti a macsós, rossz fiúkat. Ez egy belső szinte már tudat alatti késztetés, oka is van, ha jól át gondolod. Viszont ez nem azt jelenti, hogy tapló és bunkó.


Inkább csak kemény és határozott, vezeti a Nőt, de sosem alázza. Valahogy így, nekem ez jött be így csinálom.

2022. márc. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
"egyéjszakásozós férfiak többet érnek a csak kapcsolatban szexelősöknél" Ki hazudta ezt neked? A body count sem egy verseny. Semmivel sem leszel attól több vagy értékesebb, mert megfektettél 200+ nőt... Egyébként hány éves vagy? 15?
2022. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!