Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24-30 éves nök! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-30 éves nök! Összejönnétek egy igényes, elvált 35 éves férfival?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, 176 cm, 72 kg, izmos-sportos. Van egy 4 éves kisfiam. Anyagi körülményeim rendben vannak, válás után van egy saját újépítésü 3 szobás lakásom, egy 1.5 szobás lakás amit kiadok és egy balatoni nyaraló. Autóm is van, 4 éves. A volt feleségemnél maradt a budai házunk és egy autó. Nem kopaszodom, adok magamra, a Peek-böl öltözöm. Fogaim, stb is rendben van.

Viszont önbizalomhiányom lett. A feleségemmel örökre terveztem, mindig komoly kapcsolatban gondolkodtam. Ö viszont a szülés után külsö visszajelzésre vágyott, az enyém nem volt elég. Kiderült, hogy a huszonéves személyi edzövel megcsal, akihez én fizettem be. Évekig volt viszonyuk, még fizetett is a közös pénzükböl dolgokat a srácnak. Lebukás után azonnal beadtam a válást, ez nem egyszeri botlás volt.

14 évig voltunk együtt, nem tudom van-e keresnivalóm a párkeresési piacon. A feleségem teljesen bezárkóztatott minket, furcsa felfogása volt, pl nökkel nem barátkozott és annak se örült ha én nökkel voltam kapcsolatban bármilyen ügyben.

Most valahogy nem tudom elképzelni, hogy lehetne párkapcsolatom. Eddig nem néztem úgy a nökre, nem voltam az a megbámulós, flörtölös. Hallom innen-onnan, hogy akinek gyereke van, az kb ki van zárva mindenkinél. Engem nem zavarna ha egy nönek van gyereke, kivéve ha az exe örült és meg akar verni, stb.


2022. márc. 14. 15:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
24%

10

Nem. Eladni a házat, és felezni!

A válásnak vannak kovetkezményei!

Viselje! Ha már a nő akart elválni...

2022. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
"72 kg, izmos-sportos" hehehe micsoda ambivalencia... amúgy azt megértem miért ezt a korosztályt keresi, ezek még legalább tudnak szórakozni nem olyan karótnyelt barmok mint az utánuk következő korosztálybéliek, de pár év és ezek is pont ott lesznek, nem éri meg. Akkor már inkább menj a 21-22-23 évesekre, azok még pár évig garanciálisan defektmentesek (az alap defekteken kívül)
2022. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
11-es, és szerinted a másik 2 lakást és a balatoni nyaralót a válás után hozta össze? 4 éves a gyerek, tehát max. 1-2 éve váltak el. A feleség megkapta a házat, ő meg 3 másik ingatlant. De ha igazad van, és 2 év alatt hozta össze a 2 lakást és nyaralót, akkor írja már meg mivel foglalkozok, légyszi.
2022. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem jól csinálja, hogy gondoskodik a gyereke jólétéről, remélem látogatja is rendesen.


De, kiderül, hogy intelligens, kellően művelt(fogalmazás), kiderül, hogy nehéz neki, padlón van lelkileg(huszonéves kiemelése), kiderül hogy nem néz ki rosszul, illetve, hogy zárkózott, és irányítható, illetve korrekt a feleséggel, továbbá gondoskodik a gyerekéről, de annyira nem pancser, hogy magának ne hagyjon semmit. Foglalkozik magával(testalkat), dolgozik és eltartja magát. Ha magára főz és nem rendeli a kaját, akkor főnyeremény ez a pasi 35 évesek között.


Nem bulis huszonévest akar, hanem csini "trófeát"(mint szinte mindenki), hogy ő is tud jól kinéző partnert találni. És őszintén nekem ezzel semmi bajom, bár pont harminc vagyok, de jól nézek ki, és nekem szimpatikusan, ha valakinek ez IS számít. Szerintem a kérdező jó ember a leírtak alapján, nem balek, csak meg van zuhanva és támogatás kell neki.


Nagyon szimpatikus továbbá, hogy nem 18 éves lányt keres, mint sok 30 feletti, hanem 24től szabja meg a határt, azért érzékeli, hogy 10 év az 10 év.. Tök normális, ha valaki max 10 évvel fiatalabb párt keres férfiként. A legtöbben így vannak vele, sőt sajnos sokan még nagyobb korkülönbséggel akarnak ismerkedni.

2022. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
Ha társat keresne, akkor az érdeklődéséről, belső tulajdonságairól, életszemléletéről írna, nem az ingatlanairól, meg hogy hol veszi a ruháit.
2022. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%

Akármit mondanak a gyűlölködők, segíteni nem akarók, igen, fogsz tudni párt találni a preferenciáidon belül. Nem tudom mikor ért véget a kapcsolat, de viszont előtte jó lenne kicsit kiheverned a dolgot. 14 év hosszú időn, nagyon alsó hangon hónapok lehetnek, amíg lelkileg kihevered a kapcsolat/házasság felbomlását. Fontos lenne most a más megtartó és bizalmi emberi kapcsolataid felé fordulni és emberekkel körbevenni magad, akikben bízol. Családod (szülő, tesó), ha jóban vagytok, vagy ha van régi barátod és bizalmasod.


A nőkkel egyelőre ne ismerkedj, de ne is zárkózz el tőlük teljesen. Barátilag, ismerősileg ezután is vedd körbe magad nőkkel, lásd csak hogy ők is különbözőek, mint ahogy a férfiak is és csak mert egyben elveszítetted a bizalmadat nem kell az összesben. Csak lásd, hogy ők is különböző emberek, ápolj velük sima emberi kapcsolatokat egyelőre.


Érthető, hogy megcsappant az önbizalmad, hiszen családapaként érthető módon az életed nagy része a családod körül forgott és most ennek vége lett. Húzd fel az életed új alapokra, találj egyéb emberi kapcsolatokat, új értelmes időtöltéseket, amikben nyeregben érezheted magad megint.

2022. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív hozzászólásokat!


Igen, nem tagadom, fontos, hogy legalább annyira foglalkozzon magával a hölgy mint én. Nem kell szupermodellnek lennie vagy prostis kinézetünek. De nem akarok kinyúlt melegítönadrágos nöt ha már én is megtisztelem azzal, hogy normálisan nézek ki. Persze nem csak ez a két véglet van, csak így írásban nem lehet jobban megfogalmazni.

Vagyonommal nem szoktam kérkedni, zárkózott típusú ember vagyok. Csak azt olvasom mindig, hogy ez fontos, nagyon számít. Ha nem írom le, ez lenne az összes kérdés. Energetikai vállalkozásom van, de jobban nem akarok belemenni, hogy ne legyek beazonosítható.

A házat természetes módon nekik hagytam, a fiamnak kell a hely, az udvar, a jó környezet amit megszokott. Majd úgyis ö örökli. Eladni természetesen nem hagyom addig.

Nem bulizós csajt keresek és a gyerekemmel sokat foglalkozom. Fözni sajnos nem tudok, pontosabban tudok, csak majdnem ehetetlen, kínozni lehet vele. Alap ételeket viszont jól tudok, amiket a fiam szeret, pl rántott hús, palacsinta, stb.

2022. márc. 14. 19:36
 18/23 anonim ***** válasza:
58%
És hozzád hasonló, 30 feletti, elvált, gyerekes nő is megfelel?
2022. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is inkább hozzád hasonló, 30 körüli anyukákkal kellene ismerkedned. Én pl. 25 vagyok, magamból kiindulva biztos, hogy nem kezdenék egy elvált, kisgyerekes apukával, amíg bőven találok gyermektelen férfit is, akár a 35 évesek között is.
2022. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
43%

"Energetikai vállalkozásom van"



NER-lovag. Jon egy kormanyvaltas, azt ugy jar, mint a Zuschlag :)



37F incel

2022. márc. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!