Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24-30 éves nök! Összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-30 éves nök! Összejönnétek egy igényes, elvált 35 éves férfival?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, 176 cm, 72 kg, izmos-sportos. Van egy 4 éves kisfiam. Anyagi körülményeim rendben vannak, válás után van egy saját újépítésü 3 szobás lakásom, egy 1.5 szobás lakás amit kiadok és egy balatoni nyaraló. Autóm is van, 4 éves. A volt feleségemnél maradt a budai házunk és egy autó. Nem kopaszodom, adok magamra, a Peek-böl öltözöm. Fogaim, stb is rendben van.

Viszont önbizalomhiányom lett. A feleségemmel örökre terveztem, mindig komoly kapcsolatban gondolkodtam. Ö viszont a szülés után külsö visszajelzésre vágyott, az enyém nem volt elég. Kiderült, hogy a huszonéves személyi edzövel megcsal, akihez én fizettem be. Évekig volt viszonyuk, még fizetett is a közös pénzükböl dolgokat a srácnak. Lebukás után azonnal beadtam a válást, ez nem egyszeri botlás volt.

14 évig voltunk együtt, nem tudom van-e keresnivalóm a párkeresési piacon. A feleségem teljesen bezárkóztatott minket, furcsa felfogása volt, pl nökkel nem barátkozott és annak se örült ha én nökkel voltam kapcsolatban bármilyen ügyben.

Most valahogy nem tudom elképzelni, hogy lehetne párkapcsolatom. Eddig nem néztem úgy a nökre, nem voltam az a megbámulós, flörtölös. Hallom innen-onnan, hogy akinek gyereke van, az kb ki van zárva mindenkinél. Engem nem zavarna ha egy nönek van gyereke, kivéve ha az exe örült és meg akar verni, stb.


2022. márc. 14. 15:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha te 35 vagy, miért csak a 24-30 éveseket jelölted meg? Egy veled egykorú nő nem jó?

Amúgy igen, nekem 28 évesen ki van zárva egy férfi, akinek gyereke van. De vannak, akiknek nem kizáró ok. Főleg olyanoknak, akiknek maguknak is van gyerekük, tehát ha nem zárkózol el az anyukák elől (meg az amúgy veled egykorú nők elől…), akkor csak a gyereked miatt biztos nem fogsz egyedül maradni.

2022. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Bár már nem ennyi idős vagyok, de nálam több okból lennél kizárva: hosszasan sorolod, hogy mid van, igazából a magasságodon és a súlyodon kívül csak az anyagi dolgaidról beszélsz. A feleséged egy 20-on éves sráccal csalt meg, tehát most 20-on éves csajt keresel, hogy bosszút állj, a kora a lényeg, semmi mást nem írtál. Biztosan találsz majd egy 20-on éves fruskát, akit a kocsiddal, meg a nyaralóddal el tudsz bűvölni, és még a gyerekedet is eltűri cserébe, és a feleségedet is tudod bosszantani vele. Tényleg igaz, hogy azért vannak aranyásók, mert van rájuk igény.
2022. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként a vagyon, amit itt felsoroltál, és amit 35 éves korodra összehoztál, az kb. 300 millió Ft, hacsak nem a feleséged adta hozzá a felét, akkor gratula. Ha diplomás vagy, és kb. 11 éve dolgozol, akkor kb. havi 2,3 milliót tudtál félretenni az elmúlt években, minden egyes hónapban. Megkérdezhetem, hogy mivel foglalkozol?
2022. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Keress a saját korosztályodból. 35-40 éves , szinten gyereket nevelő anyukát.
2022. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez így nem lenne kizáró ok ismerkedésre, aztán párkapcsolatra majd meglátjuk, de nekem is az jön le, hogy direkt keresel huszonéves csajt, még ki is emelted, hogy a személyi edző huszonéves, ami szerintem lényegtelen infó, hogy hány éves az, akivel dug a nejed. A lényeg, hogy viszonya volt, még csak nem is félrelépés..


Szóval, ha ezt így előadod, mindenkinek a "bosszú" fog beugrani elsőre..


Mi a gond a 31 évesekkel?


Egyébként gyerekes harmincas férfi tök rendben van, amennyiben a gyerekével is foglalkozik, nem csak dísznek gyártotta le, tehát heti egyszer legalább lássa már szerencsétlen kisgyereket, és hetente kétszer hívja is fel telefonon/videócseten, legyen az élete része.


Amúgy a külseje majdnem lényegtelen, vagyona majdnem lényegtelen, csak legyen értelmes, picit művelt, jóindulatú, legyen magasabb nálam legalább 2 centivel, ne legyen szélsőségesen elhízott vagy szélsőségesen sovány, és legyen haja. Nekem egyszerűen kell haj, másként nem látom vonzónak a másikat. Ennyi kell ismerkedéshez, kapcsolathoz meg ezeken felül még összhang is.


Szerintem sikerrel fogsz járni simán, nekem nagyon szimpatikus vagy, csak lelkileg kicsit meg vagy zuhanva.

2022. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem derült ki rólad, az anyagi dolgaiddal akarsz elkápráztatni. Ezen kívül egyértelműen a bosszú a célod és még a sebeid nyalogatod. Mi alapján lennél jó party bárkinek?
2022. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyrészt 24 vagyok, másrészt gyerekes kizárt.

A gyerekes harmincas nőknél kéne probalkoznod.

2022. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek miatt nem.
2022. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
Elég nagy pancser vagy, hogy otthagytad a budai házat
2022. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
9-es, igazad van, vinnie kellett volna a budai házat, a 2 lakást meg a nyaralót, a gyerekét meg utcára rakni. Akkor már jobban tudna magának 20-on éves csajszit venni.
2022. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!