Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az,hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az,hogy csak a nálam sokkal nagyobb méretű nők mellett érzem magam jól,mellettük érzem magam biztonságban?

Figyelt kérdés

Arra vágyom,hogy nálam sokkal nagyobb,hatalmas méretű társam legyen.

Csak ilyen alkatú nővel érzem jól magam.Akár kétszer nagyobb is lehet nálam. Sportos,90 kg-os férfi vagyok.



2022. ápr. 2. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
íme egy egészséges családi háttér eredménye....:D
2022. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hihihihi :D [link]



Amúgy komolyan véve, nincs ezzel baj. Egy magas-de-arányos alkatú nő iszonyú szép tud lenni (csak ritka, mert a magas nő vagy olyan, mint a létra bosszúja, vagy Ursula a Dr.Bubó mellől), főleg ha enyhén magas-fétised van. A városban van pár ilyen, igaz ott a férfi is +190.

2022. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én testsúlyra gondoltam,nem magasságra.183 cm vagyok,érdekes lenne egy 366 cm magas nő...... 160 kg+-os nő a zsánerem.
2022. ápr. 2. 10:28
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Biztonságban?! :) Milyen férfi vagy te basszus?!!! Meg kell védenie téged egy nőnek?!
2022. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
366, az átlagos arányokkal számolva olyan lehet, mint egy nagy szobor. Művészeti alkotás.
2022. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es:félreérthetően fogalmaztam. Nincs kitől megvédeni engem,fizikálisan ilyen alkatú nő mellett érzem jól magam,ilyen nővel szeretek lenni.
2022. ápr. 2. 10:36
 7/14 anonim ***** válasza:

Gyakori fétis, szeretnéd hogy egy nő domináljon.


A probléma az hogy a legtöbb nő azt találja vonzónak ha a férfi domináns vele.

2022. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Anyakomplexus.
2022. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy így van,egy nagyon nagy nő domináljon mellettem. Bár egy egyenrangú kapcsolatnak is örülnék.
2022. ápr. 2. 10:42
 10/14 anonim ***** válasza:
Magas izmos nőt akarsz vagy magas dagadtat?
2022. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!