Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 éves nőként szégyenérzetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves nőként szégyenérzetem van a szextől? Alig volt kapcsolatom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék szexualis eletet elni, de mindig ugyanott rontom el. Nagyon szegyenlos vagyok es ugy erzem a ferfi r*bancnak tart, ha peldaul “olyan dolgot” csinalok.

Lassan beleorulok ebbe, es tudom, hogy 29 evesen ez egyaltaln nem normalis. Mit tegyek?


2022. máj. 15. 19:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Miért tartana annak? Normális partnert találj, és nem fog annak gondolni
2022. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem először kérdezd meg magadtól, hogy miért baj egyáltalán ha annak tart?

Mármint nyilván senki nem akarja hogy rosszakat gondoljanak róla, de mi történne ha azt gondolná?

2022. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

#2 például mert teljesen oktalan lenne?

Ha a nő r.banc mert szexxel egy férfival, akkor az a férfi is ugyanolyan ribi.

2022. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

#3


Nyilván. De ha tudom hogy oktalanul gondol valaki rosszat akkor azt nem veszem magamra:) Arra próbáltam kilyukadni, hogy gondolkozzon el azon mitől is tart ennyire, mi történne ha ilyeneket gondolnának…

2022. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

"ferfi r*bancnak tart, ha peldaul “olyan dolgot” csinalok"


Mondjuk ebben azért van valami igazság.

2022. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

Agyban nem tartasz ott ahol kellene, ez kb egy 13 eves gondolkodásának felel meg.

Esetleg így neveltek

2022. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

#5 igen, a tény hogy a férfiak olyan alja állatok, hogy ha a pici farkuk hozzá ér egy nőhöz attól csökken az ő értékük, kicsit viccesXD

Én ezzel nem büszkélkednék

2022. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%
Menj egy terapeutához.
2022. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8%
Sokat olvastam férfiaktól, hogy szex után megundorodnak a nőtől. (Post nut clarity is ehhez kapcsolódik.)
2022. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

De most te sok férfit szeretnél?

Vagy csak egyet, akivel nem fogod magadat annak tartani, ha lefekszel vele?

Mert ha utóbbi, akkor az a "bajod", hogy nem ő tart annak, hanem te magadat. Nem vagy biztos abban, hogy tartós lesz a kapcsolat, hogy szerethető vagy annyira, és talán a régimódi neveltetésed ütközik valószínűleg a modern teljesítménykényszereddel. Ezzel még nagyon sok nő van így, hogy odaadja magát, hogy szeressék, aztán csalódik, hogy nincs "üzlet", nincs cserébe romantika és biztonság, s mikor otthagyják, szégyenli, hogy kudarcot vallott. Vagy már előre szégyenli, ha többször csalódott. Ha gyanús ez a szál, akkor hát ez is fejben dől el. Vagy az elveidhez ragaszkodsz és nem fekszel le az illetővel akkor se ha nagyon..., csak ha már nagyon biztos vagy benne (akár ha már elvett). Vagy elengeded a dolgot és kölcsönös örömszerzésnek fogod fel, ahol a jutalom maga az élmény. De kétféle utat persze hogy nem tudsz járni egyszerre.

2022. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!