Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szájából az "éld ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szájából az "éld ki magad fiatalon" valójában egy dupla önvédelem?

Figyelt kérdés

Egyrészt ezáltal hárítják önmagukról a felelősséget, hiszen sejtik, hogy nem fog összejönni elsőre a komoly kapcsolat, így szabadon próbálgathatják a pasikat.


Másrészt a fairplay értelmében visszafordítják a tükröt a férfiaknak, miközben naivan úgy tesznek, mintha férfiként ez úgy működne, mint az amerikai filmekben.


Valójában pedig ha egy férfi azon a szinten akarná kiélni magát, ahogy egy nő, csak a fizetős lányok maradnának, az meg egyrészt jóval több nő szemében red flag, ha akár 1 is volt a múltadban, mint fordítva, ahány férfi szemében red flag, ha a nő múltjában volt például néger. Nyíltan meg nem is vállalhatja, mert akkor rasszistának van bélyegezve.


És akkor még azokról nem beszéltünk, hogy még ha aránylag jó családból is származik, akkor is választania kell a bulizós céltalanul lézengő ÉNB Kristóf/ÉNB Marci életstílus között, amivel jár az - amennyiben jól is néz ki, különben semmit nem ér vele - hogy ki tudja természetes módon élni magát.


Ha viszont karriert épít, komolyan gondolkodik, akkor még ha adonisz is, akkor is maximum 1-2 fehérmájúbb kolléganőt, csoporttársnőt tud megdugni.


Eközben a nő meg még ha orvosira jár és agysebésznek is tanul is egy hétvégi Netflix sorozat helyett betábláz 1-1 cuki pasit Tinderről aznap 19 és 21 óra közé. Azért nem ugyanaz a pálya, nem ugyanaz a nehézségi szint. Nagyon nem.



2022. máj. 16. 02:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem hiszem el, hogy ez a tizes válasz nem trollkodás, ezt senki nem gondolhatja komolyan. Ha téged itt Chadnek tartanak, akkor az én tiszteletemre egy kis görög faluban minden hónapban feláldoznak egy kecskét.
2022. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#11: 53 nőt megdugtam 37 éves koromra akikből egy se volt fizetős. Más férfi nullát, de az itteni incelek többsége 10 alatt van.
2022. máj. 16. 14:59
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

10: Szerintem butaság, mert mi van, ha valaki nőként szexkapcsolatra vágyik és nem akar komoly kapcsolatot? Miért gondolod, hogy a szexkapcsolat kizárólag férfiak kiváltsága?


"A nőnek az az erény, az a dicsőség, ha minél kevesebb férfi ment át rajta."

Ezt általában olyan férfiak hangoztatják, akik még soha nem voltak együtt nővel, ezért azt akarják hogy a jövendőbeli is szűz legyen.


Pontosan itt bukik el a gondolatmeneted, hogy a férfiakra teljesen másképp tekintesz, szerinted nekik mindent szabad, miközben a nőket korlátozni próbálod és nem tartod helyesnek, hogy ilyen nagy szabadságuk van. Mindezt férfiként írom.

2022. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges neki írogatni, mert nincs ember, aki ezt komolyan gondolja, szóval csak célt ér a trollkodása, ha reagáltok az irományaira.
2022. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#13: Tapasztalatból mondom, hogy azok voltak a legjobbak az ágyban, akiknek a megfelelő férfival volt tartós kapcsolatuk, nem a tengericsillagok, akiken saját bevallásuk szerint is végigment több tíz vagy több száz pasi.


A gondolatmenetemben pedig semmilyen hiba nincs, mert KÜLÖNBÖZŐ a két nem.


Ha a nő veri meg a bunkózó pasiját vagy a neki beszóló vadidegent is másképp tekint rá a társadalom, mint fordítva. Az ÁLTALÁNOS erőfölény miatt...


És nem fog azon filozofálni, hogy vannak MMA-s nők és kicsi, gyenge férfiak is, akik között megfordul ez a súlycsoport, mert ez annyira elhanyagolható, minimális részét képezi a teljes populációnak

2022. máj. 16. 16:30
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Várj... 37 éves? Csak nem a 37F incel?
2022. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#10: A #8 válaszoló voltam, s reagálásodban tévedsz. Egyáltalán nem kell buddhistának lenni ahhoz, hogy az ember idővel rájöjjön: szexelhet akár 1000 bombanővel is az életében, mint egy playboy, ettől egy jottányit sem lesz teljesebb, boldogabb az élete. Ha a szexuális vágyaid kiéléséről szól az életed, az lényegében olyan, mintha egy drog fogságában élnél. Semmi különbség nincs a két életstílus között, azt kivéve, hogy a szex rabságában élni legális. Van, aki erre 30 évesen jön rá, s van, aki csak öregkorára. De akkor persze már késő. Az elvesztegetett életed vége felé már legfeljebb csak keseregni tudsz majd, meg átkozhatod a saját balgaságodat, hogy egy hűséges társ helyett a szex-hajszolást választottad. Mostantól már azt sem mondhatod, hogy senki nem figyelmeztetett.
2022. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

?

Én azért éltem ki magam fiatalon, mert olyan kedvem volt. Mondjuk sok partnerig nem jutottam, mert hamar találkoztam a férjemmel, de csak ennyin múlt, szingliként elég könnyűvérű voltam. Örülök, hogy a férjem is kiélte magát, mert így mire jöttem én, már ő is megállapodni szeretett volna, már nem hatja a kíváncsiság.

Nekem tök mindegy, hogy az ilyen sovik szerint mi egy nő erénye. A szememben az a férfi, aki kettős mércét alkalmaz, amúgy is max egy patronos, ha jól néz ki, ha ronda, akkor nyilván annyi sem. Szóval kölcsönösen nem sokra tartjuk egymást. És jól is van ez így.

2022. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

#16: Nem, nem én vagyok az.


#17: Akkor mitől leszel teljesebb? Mert szerintem ahány ember, annyiféle vágy. Kicsit úgy gondolom túl van tolva ez a spiritualitás. Látom én is a világban a sok agyhalottat, aki még öregkorában sem a saját életét éli, hanem másokét és minél tovább benne van, annál kevesebb a remény, hogy "már arra a hátralevő kis időre" újrakezdi és megtalálja önmagát.


Én szerencsére már elég korán megtaláltam önmagamat, sokszor épp az esett nehezemre, hogy beálljak a sorba, nem is bírtam sokáig. Úgyhogy mellélőttél, nálam a szex boldogságot okoz. Maga a szexualitás megélése okoz boldogságot, ez teszi teljessé az életemet. Önmagában egyhangú, de önmagában MINDEN egyhangú. A sporttól a sorozatfüggésen át a traveladdict életforma is. A változatosság gyönyörködtet. Az élet minden területén. A szexben is.


#18: És ez a szép, hogy mindketten úgy érezzük, nekünk van igazunk és mi nyertünk a dolgon. Én azon, hogy nem hálózott be egy hozzád hasonló könnyűvérű nő és nem kell papás-mamást játszanom vele, te pedig azért, mert nem egy magamfajta görénnyel kötötte össze az életét, akit biovibrátorként használt. Win-win.


Egyébként nem én alkalmazok kettős mércét, hanem az, aki egyenlőtlen feltételek melletti versenyben követel egyenlő elbírálást és megítélést.


Nekem teljesítmény, ha eljutok valakivel az ágyig. A nőnek ennek az ellenkezője teljesítmény, ha nem vándorol benne mindenféle kósza kalandor.


És ne érts félre, nem kell szégyenkezni miatta. Épp ellenkezőleg. A magamfajta sorozatdugónak se teremne babér, ha nem lennének ilyen nők, meg félrelépő, párkapcsolatban élők meg exükkel hetente szakító "nem csaltam meg, mert abban a 2 napban nem voltunk együtt" racionalizáló hercegnők.


Mondhatni, ha a nőkben lenne tartás, képesek lennének uralkodni az ösztöneiken, akkor mi férfiak kénytelenek lennénk, rá lennénk kényszerülve, hogy olyanokká váljunk, amilyet a nő elvár. Mert nem kapnánk meg előre a "jutalmat". Csak miután a nőnek hosszú hónapokig, évekig udvaroltunk, majd miután MINDKETTEN biztosak vagyunk a dolgunkban egy felbonthatatlan házassági esküvel pecsételjük meg. Ez a nőt is hűségre kötelezi, mert céda, ha házasságtörést követ el és a férfit is, mert milyen dolog, hogy otthon van az asszony, ő meg cédákkal hetyeg.


Nem azt mondom, hogy tökéletes, voltak hibái, de az igazságossága elvitathatatlan.


Azt viszont biztosan tudom, hogy a mostani kettősmércés megoldással a lehető legtöbbet ártotok magatoknak. Mert előbb-utóbb ki fog nyílni a szemük a férfiaknak és rájönnek, hogy milyen játékot űztök velük. Hogy a jó pasikkal hamar szexeltek, de amint kiderül róluk, hogy nem elég gazdagok vagy nem illik bele a hosszútávú terveitekbe dobjátok őt, akik viszont beleillenek a hosszútávú terveitekbe azokkal akkor jöttök össze, mikor már kiszórakoztátok magatokat.

2022. máj. 17. 17:40
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

19: Gondolatmeneted azért rossz, mert feltételezed minden nő gyönyörű és a kedve szerint bárkit megkaphat, miközben messze van az igazságtól. - megsugom férfiak között is van ilyen.

Másik dolog, hogy becsületességről, hűségről beszélsz, miközben kizárólag olyan nőkkel vagy együtt, akik párkapcsolatban élnek. Ez kb úgy hangzik, mintha a kecske azt mondaná: a káposztát megenni rossz

2022. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!