Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor mit jelent konkrétan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skorpió87 kérdése:

Ilyenkor mit jelent konkrétan, ha egy férfi így reagál egy üzenetre?

Figyelt kérdés
Ingatlant szeretnénk vásárolni a családdal és találkoztam egy férfivel, akivel több évről ismerjük egymást, de kapcsolat nem volt köztünk. A napokban találkoztunk és megmutatta a lakását. Elbeszélgettünk. Kifejezetten látszott, hogy nagyon örül nekem és tetszem neki, szimpatikus vagyok számára. Nekem is igen vonzó férfi. Aznap még ráírtam az ingatlan fiókjában, hogy ha gondolja, akkor bejelölhetnénk egymást, akár egy közösségi oldalon, ha úgy gondolja. Erre egy smiley jött vissza válaszként. Persze bármi lehet még, de szerintem részéről tárgytalan az egész, csak finoman reagált, hogy ok, tudomásul vette az üzenetem, de helló van...

2022. jún. 8. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És bejelölt utána?
2022. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy semmi nem történt azóta. Mosoly jel és kész! Konkrétan megemlítettem neki egy közösségi oldalt, hogy ott felvehetnénk a kapcsolatot, de semmi mást nem reagált. Ma délután volt ez. Én arra gyanakszom, hogy talán foglalt lehet, vagy nem biztos a dolgában.
2022. jún. 8. 20:10
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jól érzed, ezt engedd el. Aztán lehet, hogy egyszer rád ír, de nem várnék erre.
2022. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Miért nem jelölted be csak úgy?

Mindenki más ezt tette volna.

Még ha házas is, lehetnek nőismerősei. Legalább is, ha nem egy hárpia a felesége.

A mosoly semmiképpen nem elutasítás. Jelöld be!

2022. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Leszarja / vagy lazàn kezeli igazából , és nem kap a lehetőségen.


Nem hinnèm hogy ingatlanos révén problèmài lennének a kapcsolatteremtèssel , vagy kapcsolat èpítèssel, a többit így a fantàziàdra bízom - de sajnos nem nagyon van , mivel itt a kérdés

2022. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Hát, ez ciki
2022. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem találom sehol sem, ez a gond. Akkor már bejelöltem volna. Csak a telefonszámát tudom mindössze, sokra megyek vele.

Igen, így van, valószínűleg nem gondolta mégsem olyan komolyan az egészet a jelek szerint. Csak rossz, mikor a szimpátián kívül többet is megmozgat bennünk egy férfi. Aztán lehet vergődni... :D

2022. jún. 8. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azert mutatta meg a lakását mert el akarja adni?

Akkor ő ezen van hogy kell vagy nem.

Valaszoltál erre neki egyáltalán?

Magánvizekre ő nem evezett át. Az ilyen "üzleti" szituk a penzrol szolnak. Neki penz kellene toled valszeg azaz eladná az ingatlant.

2022. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem magát akarta eladni akkor, hanem a lakast. Ha jol ertem.
2022. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, lakást szeretne eladni. De amint már írtam, megnéztem a lakását, konkrétan Apummal. Míg Apum nem érkezett meg, addig volt időm beszélgetni a pasival. :) Hát annyiban maradtunk, hogy sajnos tárgytalan a lakás, sokat kellene rákölteni.

De mikor beszélgettem vele, úgy nézett rám, hogy szívesen kezdeményezne nálam. Volt szemkontaktus bőven, huncut mosoly a részéről. Tehát én ezekből a jelekből indultam ki, hogy akkor én szívesen belevágnék egy ismeretségbe, ha Ő is úgy gondolja.

De most mit tegyek, írjak rá valamit? Nem hiszem, hogy bármit is kellene írnom, valószínűleg sejti, hogy számomra szimpatikus és megismerném jobban...

2022. jún. 8. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!