Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos tényező párkeresés során a szerencse?

Figyelt kérdés

3X férfi vagyok és az a helyzet, hogy soha nem volt még párkapcsolatom.

Mielőtt a szokásos sztereotip válaszok érkeznének szeretném hangsúlyozni, hogy "nem az anyjával élő, munkanélküli, antiszociális egész nap a számítógép előtt tespedő férfi vagyok".

Elég sokféleképpen próbáltam ismerkedni az évek során az ellenkező nemmel sport, tánc egyesület, hobbi, munkahely, társkereső szolgáltatások. Egyetlen ismerkedési forma sem hozott semmilyen eredményt.


Lehetséges az, hogy ennyi év után egyszerűen nem volt szerencsém?



2022. júl. 7. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"sem hozott semmilyen eredményt"

Ez mit jelent pontosan? Nem találtál olyat aki tetszene, vagy te nem tetszettél a nőknek, vagy voltak randik de végül nem volt meg az összhang, vagy mi? Mi a probléma konkrétan?

2022. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
azért 30 év után ez már nem csak szerencse kérdése, hogy egy nő sem jött össze.
2022. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
A szerencsét mások életében is hosszú távon a kitartás, kemény munka és az elé kerülő lehetőségek megragadása előzi meg. Te azért nem vagy "szerencsés" mert nem teszel érte az előbbi módokon, hogy az legyél.
2022. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eléggé az, legalábbis az én életemben fontos tényező volt. Eleve az, hogy találkozni tudj a megfelelő emberrel bárhol... Nekem van olyan barátom is, akivel felnőttként találkoztunk és mindig azzal viccelődünk, hogy egymás eltitkolt testvérei vagyunk, annyira egyre jár az agyunk és annyira hasonlóak vagyunk. Mivel az illető azonos nemű, beleszeretni nem tudtam, de az élmény ugyanaz. És vele soha, sehol máshol esélyem sem lett volna találkozni. Mi december 28-án kerestünk helyet, ahol bulizhatunk, ő meg szervezett egy házibulit és az egyik appon "meghirdette", hogy lehet jönni embereknek. Mi pedig lecsaptunk rá, pedig úgy volt, nem is férünk be. Szóval teljesen véletlen alakult így... És nem egy ilyen megismerkedésről tudok párkapcsolat szempontjából is. Vannak, akik úgy ismerkedtek meg, hogy az egyik ötösre záróvizsgázott az adott tételből, a másikat meg megbuktatták és az oktató adta meg az illető elérhetőségét, hogy kérje el tőle a kidolgozott tételt, mert neki jól sikerült a felelete ugyanabból. És a képzésen teljesen elkerülték egymást...


De nem csak a találkozás nagy szerencsefaktor, hanem az is, hogy jókor legyél jó helyen. Hogy mindketten szinglik legyetek és készen álljatok egy kapcsolatra. Hogy a másik ne az exét gyászolva keressen szórakozást, hanem tényleg komolyra lehessen fordítani. Hogy a hely, ahol találkoztok, ne adjon egy olyan alapot az ismeretségeteknek, amit valaki nem tud komolyanvenni (pl szórakozóhelyen, részegen kavarni). És hogy az életetek azon fázisában legyetek, amikor kellően kikupálódtatok ahhoz, hogy társként alkalmasak legyetek egymásnak. Ha a párommal 3 évvel hamarabb találkoztunk volna, semmi nem lett volna ebből sem például. Én depressziós voltam és oldalról át lehetett rajtam látni, annyira lesoványodtam, értelemszerűen az utolsó, amihez kedvem volt, a párkeresés... Ő meg akkor élte azt az időszakát, hogy jó, ha volt mellette valaki, de csak hétvégi elfoglaltságnak, egyébként meg kockult és haverozott, akinek meg ez nem tetszett, annak intett gond nélkül. Összekapartuk magunkat és összefutottunk, mikor alkalmas volt. De mindketten szalasztottunk el embereket és martunk el exeket magunktól, mert nem volt minden adott... Vagy mert elkövettük azokat a hibákat, amiket egymással már nem tennénk meg. Tanulságos esetek voltak.

2022. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan téren szerencse kell, hogy a 2 ember összetalálkozzon.


Gondold végig hány millió ember van aki elkerülheti egymást egész élete során annak ellenére, hogy akár 1 házzal laknak odébb.


2 órával hamarabb kel fel, és elmegy otthonról míg te kilépsz az ajtón, este hamarabb ér haza, máskor megy vásárolni, máskor mossa az ablakot....simán el lehet kerülni a másikat....


Volt egy ismerős nő, aki a közelünkben lévő Aldiban dolgozott, 6 éve már ott dolgozott és csak utána futottam vele össze.

2022. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Igen, mint mindenben az egyik legfontosabb a szerencse.

Szerencse kell már kapásból ahhoz is, hogy jó helyre, megfelelő családba szüless. Egy jó kezdettel, biztos alapokról sokkal könnyebb lesz építkezni később.

Szerencse kell ahhoz is, hogy jó géneke örökölj. Hogy olyan kinézeted és személyiséged legyen felnőtt korodra, amely nem lehetetleníti el a társkeresést.

Szerencse kell ahhoz is, hogy megismerj, összefuss olyan emberekkel akikkel egy hullmáhosszon vagy.

Mindenhez szerencse kell igazából.

2022. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerencse kell ahhoz hogy találkozzatok én pl egy hosszabb komoly kapcsolatom azért ismertem meg mert haverok lemondták a találkozót különben soha nem ismerem meg

- egy 22 éves az anyjával élő, dolgozó, antiszociális egész nap a számítógép előtt tespedő férfi

2022. júl. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!