Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan alakítsak ki párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakítsak ki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 35 éves vagyok, sosem volt barátnőm, le se feküdtem senkivel. Nem mondom, hogy nem vágytam rá, de valahogy elkerült a dolog. Egyetemen elkerült a dolog (a szakon alig volt lány, a feladat pedig leterhelt), utána pedig a munka volt olyan, hogy nem sok emberrel találkoztam, egy alföldi nem túl kicsi, de nem is nagy városban élek.


Egyre inkább érzem, hogy ez így nem jó nekem.


Egy ideje azért élek társasági életet csak épp korban hozzám nagyjából közel álló lányok pont nincsenek a társaságomban. Vagy fiatalok, akik nagyon vonzóak, de kis túlzással a lányaim lehetnének, az azért nem lenne illő, vagy pedig anyukák, akiknek más az érdeklődésük és jellemzően boldog családban élnek. Sokan kedvelnek, nincs is ezzel gond, csak épp olyanokkal nem taláálkozok akik a társaim lehetnének.


Anyagilag átlagos lehetőségeim vannak, nyugodtan megélek, van egy átlagos életkorú autóm, el szoktam járni barátokkal utazni.


Egyelőre elzárkózom az Internetes társkereséstől, felmerül a kérdés, a való életben milyen lehetőségek vannak? Nálunk a városból nagyon sok kortársam elköltözött, merre induljak, hol ismerkednek a harmincas lányok?


Tudom, hogy nagy hátrányból indulok a tapasztalatlanságom miatt, de nem egy antiszociális ember vagyok, szerintem ha az első lépést meg tudnám tenni, a többinél jó társ lennék. Tudok alkalmazkodni, tudok figyelni másokra, és másokkal együtt élni is, azt mondják jó társaság vagyok.


Mit gondoltok merre induljak el?


Egyedülálló lányok 30 éves korban mi a fontos nektek?



2022. szept. 12. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az internetes társkeresés egy plusz esély, szerintem ne zárkózz el előle, nyugodtan tegyél vele egy próbát.
2022. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen szervezett rapid randik mint az amerikai filmekben. A helyedben kipróbálnám. 25n
2022. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Magyarországon leginkább sehogy, ha jót akarsz magadnak.:))
2022. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

"Hogyan alakítsak ki párkapcsolatot?"

Azt nem te alakítod ki, ahhoz két ember kell.

Hiába akarod te, ha a másik nem.

Írtál egy kisebb regényt, de a külsődről egy szót sem, pedig az lenne a legfontosabb.

30+ éves nők, aki normális és néz ki valahogy az szinte mind elkelt, szóval még ha jól néznél ki sem lenne egyszerű a helyzet.

2022. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
A 4-es incel véleményét nyugodtan ignoráld, hidd el jobb.
2022. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Hallgattál volna, bölcs maradtál volna 4-eske.

Az ostoba incelezés helyett inkább belátnád, hogy nem véletlen ha valakinek 35 évesen koráig semmi nem jött össze.

"Nem mondom, hogy nem vágytam rá, de valahogy elkerült a dolog."

Ez nem kerüli el csak úgy az embert 15-20 éven keresztül, annak nyomós oka van.

Szar külső és/vagy alapvető szociális készségek hiánya.

2022. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
*elnézést, ez 5-ösnek szólt.
2022. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól van 6-oska, a te posztod alapján úgyis mindegy, 30 felett nincs szép szingli nő amúgy se.


Minden ilyen a “külső a legfontosabb” posztot ignorálj kérdező. Ezek az emberek a neten élték le a fiatalkorukat, azért incelek ma.

2022. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, azt tudom, hogy törekednem kell, hogy minél több korban megfelelő lánnyal találkozzak, csak az a nagy kérdés, hogy hol találom őket. Lehet tényleg beadom a derekam a társkeresőknek, illetve ez a rapid randi dolog is érdekes lehet, bár jobb lenne hagyományos úton megismerni embereket.
2022. szept. 13. 19:25
 10/15 anonim ***** válasza:

#8


Csak a nagyképűség süt le rólad, és a mások feletti alaptalan ítélkezés.

Nem a neten éltem le a fiatalkoromat, és továbbra sem vagyok incel.

Saját döntésemből vagyok egyedülálló, most is lehetne csajom.

Mert neked talán nem a külső a legfontosabb?

Tudnál lenni egy olyan emberrel, akit nem kívánsz, nem tetszik neked?

Aki hozzád érne és a hideg is kirázna (nem jó értelemben)?

Dehogy tudnál.

Csak szerinted aki megmondja az igazat, hogy a vonzalom az első, a vonzalomhoz pedig külső kell, az rögtön incel.

Egy 10/2-es nő lehetsz, aki örül már bárkinek, csak legyen már valaki.

2022. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!