Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan alakítsak ki párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakítsak ki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Igazábol magammal sem vagyok megelégedve, elég rendesen. Ilsen téren nincs önbizalmam. Multkor egy néni azt mo dta milyen jó völegény lesz belőlem.


Sokszor azt mondom,hogy egy felszínes kapcsolattal megelégednék,hogy amikor megkell valahol jelenni,arra jó legyen. Aztán látok egy boldog párt és eszembe jut,hogy az nem élet amit akarok..


Egyszerűen nem tudom elképzelni magam mellé senkit, bár ideálok vannak,akikre azt mondanám,hogy igen, bár annak ugyse olyan fog kelleni,mint én. Akinek meg én kellettem azokra rá sem néztem,mert nem az én világom.

Hogyan lehet ebből kitörni?


2017. máj. 14. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Sehogy, te ilyen magányos farkas vagy. Bár lehet tudat alatt gátolod magad, érdemes lenne felkeresni egy pszichológust.
2017. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!