Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem undorító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító, gerinctelen és gyáva dolog ha több randi után egyszer csak eltűnik a másik és válaszra se méltat, hogy bocs de ez mégse fog összejönni?

Figyelt kérdés
Nem azzal van a gond hogy nem tetszek neki...stb hanem azzal, hogy nem tudja őszintén lekommunikálni és inkább lelép szó nélkül.
2022. szept. 27. 13:47
1 2
 1/17 anonim válasza:

Honnan tudod hogy tetszel vagy nem tetszel neki?

Tán gondolatolvasó vagy?

2022. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem, de ha már pár napja nem jelentkezik, nem is keres akkor kitudom belőle következtetni.
2022. szept. 27. 14:25
 3/17 anonim ***** válasza:
Több vasat tart a tűzbe
2022. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem minden normális ember szerint az.

De legalább azt jelenti, nem veszítettél semmit.

2022. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése. Megtisztelt egy első randival, és csak azután ghostolt. Az is összetett kérdés, hogy mennyivel lett volna neked jobb emberileg, ha válaszol. Kuncsorogtam már randiért, amit legszívesebben kitörölnék az emlékeim közül. Ő egyértelmű jelzést adott, az lesz a legjobb, ha méltósággal elfelejted.


Egyébként én is volt, hogy véletlen Seen-en hagytam egy lányt első randi után. Kár volt utána tisztáznom magam, mert szerintem így mindketten rosszabbul jöttünk ki a végén.

Ne keseregj, ne is ítélkezz.

2022. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
#5 Semmi nézőpont nincs benne, akinek van gerince az egy sz.ros nemet ki tud nyögni.
2022. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
5 gusztustalan féreg vagy
2022. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szerintem sem a legjobb módja ennek ez az eltűnés.

És ez 3 hónapos ismeretség és több randink is volt, sok beszélgetések, idő és energia van benne.

Azért egy ilyen után szeretnék magyarázatot kapni, hogy mégis mi történt, hol rontottam el.

2022. szept. 27. 16:50
 9/17 A kérdező kommentje:

5-ös mi az, hogy megtisztelt egy randival? Mintha nem is tudom kivel randiznék és megtisztelve kéne éreznem magam, hogy többször randiztunk. 😃

És igen, sokkal jobb lett volna.

2022. szept. 27. 17:02
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is korrektebb jelezni, hogy nem működik, de saját példám alapján is tudom, hogy ez nem mindig könnyű.

Telnek a napok és az ember hajlamos arra, hogy az egyszerűbb utat választja és inkább felszívódik. Mondjuk mindkét oldalon előfordul ez.

Nekem bűntudatom szokott lenni emiatt, de nem könnyű elmondani, vagy leírni, hogy pl. úgy érzi az ember, hogy semmi közös nincs bennük a másikkal.

2022. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!