Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem undorító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító, gerinctelen és gyáva dolog ha több randi után egyszer csak eltűnik a másik és válaszra se méltat, hogy bocs de ez mégse fog összejönni?

Figyelt kérdés
Nem azzal van a gond hogy nem tetszek neki...stb hanem azzal, hogy nem tudja őszintén lekommunikálni és inkább lelép szó nélkül.
2022. szept. 27. 13:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Még mindig könnyebb őszintén leírni, mint szemtől szemben. Jobban tudom értékelni, ha őszintén elmondják. Nem könnyű, voltam fordított helyzetben én is, de nem akartam eltűnni egy szó nélkül.
2022. szept. 27. 17:23
 12/17 anonim ***** válasza:

Én több mint 1 év után szembesültem - KÉTSZER IS(!) - olyan jellembeli vonásokkal férfiak esetében, hogy csak nézhettem ki a fejemből...


Sajnos Őuraságuk sok mindent megengednek maguknak. Nem érdeklik, milyen nyomot hagynak az ellenkező neműekben.


Ne bánd meg, ha eltűnt! Az élet nagyon kemény leckét tud adni olykor - túl keményet. Ha fiatal vagy még, különösen fájhat, de ez van.

2022. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igazából csak az időt bánom amit elvesztegettem rá, és hogy hiányzik még így is. Biztos elmúlik idővel és majd találok olyat aki marad is.
2022. szept. 27. 21:38
 14/17 anonim ***** válasza:

7

Idézd azt a részt, ami miatt gusztustalan féreg vagyok

2022. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14


"Egyébként én is volt, hogy véletlen Seen-en hagytam egy lányt első randi után. Kár volt utána tisztáznom magam, mert szerintem így mindketten rosszabbul jöttünk ki a végén.'

2022. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"véletlen"

Valamiért azt hittem, hogy ghostolt randi után, ezért nem nézegettem az üzeneteket.

2022. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Olyan mondja el őszintén, aki tudja, hogy milyen szar, ha vele ezt csinálja valaki.

Elhiszem, hogy rossz, de gondolj bele, akkor hogy bánnád ha mondjuk ezt kapcsolatban teszi félév múlva.

2022. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!