Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » SZÜLŐK, melyik típusú nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZÜLŐK, melyik típusú nőt fogadnátok el, a 2Xéves, egyetemista fiatok mellett?

Figyelt kérdés

- Nem a konkrét, képen lévő nőről van szó, hanem a típusról.


- A fiatok komolyan tervezné vele a jövőt.


A.: [link]


B.: [link]


C.: [link]


D.: [link]


E.: [link]


F.: [link]


2022. szept. 28. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Egyetemista fiam van.

Mindegyiket elfogadnám. Aki a fiam hosszú távon el tudja viselni, az egy csodálatos nő, és meg fogom szeretni.

(Irónia off)

Nem érdekel, hogy kivel van, amíg boldoggá teszik egymást. Utána is csak véleményem lehet, és nem beleszólásom.

2022. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
és mit tudni róluk?
2022. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

1. Olyan jófej vagy egyébként☺️

Bár minden egyetemista fiúnak ilyen kedves anyja lenne 🤗

2022. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem mindegy. Amelyik a kisfiamnak kell. Én személyszerint a B-t tartom a legszimpatikusabbnak. De ha az A lány kellene neki az sem gond.
2022. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Nekem F a legszimpatikusabb, de bárkit akivel boldog.
2022. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Neki kell elfogadni. De örülnek hogy jóképű fiam van, mert ezek a lányok nem átlag Krisztik a sarki dohanyboltból.
2022. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

#3

Ez nem jófejség, ez tény. Én is voltam tizen-huszonéves, és nekem is megmondtàk anyámék, hogy hagyjam a pasit, nem illünk össze. Őt is mindenki le akarta beszélni rólam. Aztán az elmúlt 22 évet egész jól kibírtuk egymás mellett.

2022. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

#7

Egyes vagyok. Szerintem azért jó fej is vagyok, neeeem? 🤪

Rólam is le akarták beszélni a férjem, hogy csak idősebb gyerekes nővel ne kezdjen, mert csak a pénzre megy. Mondjuk nem volt neki akkor egy fillérje se, de ez se zavarta az anyóst. Azóta örül, hogy nem hallgatott rá.

2022. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Mindegyiket, legyen boldog velük.
2022. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
"E" marha unszimpatikus, de egyébiránt elfogadnám bármelyiket - nem mintha lenne választásom, hiszen nem valami kiskorú kamaszról beszélünk.
2022. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!