Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 évesen Budapesten járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 évesen Budapesten járok Rapidrandira ( társkereső rendezvény ), eddig 3 ilyen rendezvényen voltam, többi lent. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A kérdésem: kinek van tapasztalata? Általában 7-10 nő jelenik meg 30-40 közötti korosztályban és általában 2-vel több férfi, tehát 8 nő vs 10 férfi stb. stb.!

Volt valakinek valaha jó tapasztalata?

Nekem az jött le, hogy komolyabb kapcsolatot keresnek a nők ami jó. De van aki zavarban van, van aki unott fejet vág, van akin látszik hogy nincs kedve ott lenni és van az aki nem tudja mit akar, meg persze az is aki nagyon férfiasan viselkedik és megmondja a tutit te meg kussolj.

Regisztráltam több ilyenre fogok is menni, de jó lenne valami pozitív megerősítés mert online ( tinder GOLD előfizetéssel ) heti 1 matchem ha van örülök, alig van lehetőség hiszen tele van kamu-chaddel, meg profi képes olaszokkal akik nyilván minden nőnek álmai...


Köszi a tippeket!



2022. okt. 24. 07:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Soha az életben nem voltam még rapid randin, de szívesen kipróbálnám. Vidéki nagyvárosban élek, itt nem tudok ilyen lehetőségről. Valóban az történik, mint a filmeken, hogy pár percet kap egy-egy résztvevő, aztán továbbmentek a következőhöz, és aztán ...? Mindenki hazamegy, vagy tel.számcsere "műsoron kívül" a szimpatikusakkal (ha volt), és mi van, ha többen is felkeltették az érdeklődésedet?

Személyes tapasztalatom tehát nincs, egy ismerősöm próbált (volna) egyszer így ismerkedni, de az az alkalom végül a sok lemondás miatt elmaradt.

(N)

2022. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1-es én voltam most több alkalommal is.


A pozitív: nagyon jók a szervezők, nagyon kellemes jól megközelíthető helyen van, de természetesen itt van Budapesten a Kálvin téren, a 3-as metró egyik megállóhelyén. Szerintem vidékről is könnyen megközelíthető. Ha valaki Bp-en szeretne élni vagy a környéken lakik annak megér egy alkalmat.


Ami tetszett hogy a résztvevő hölgyek mint kultúrált, tanult intelligens normális emberek voltak. Nem volt alkoholfogyasztás ezért egy meghitt beszélgetésre kell számítani.


A negatív: nos lutri hogy kivel futsz össze, ugyanis 7-10 embert fogadnak /férfi és /nő, de általában 8-9 nő és 9-10 férfi. Eggyel több férfi szokott lenni sajnos.


Mint a filmeken úgy működik igen: 7 perc, aztán csengő, átülni a következő asztalhoz. A nők előnyben vannak hiszen egészben látnak minket, de mi csak asztalról asztalig járunk.

Kap mindenki egy szimpátia lapot azt tudja utólag kitölteni hogy igen/nem. Ha van kölcsönös találat akkor másnap már küldik az elérhetőséget emailben és a honlapon.

Több embert is meg lehet jelölni.


Nekem volt olyan hogy 1-et se jelöltem meg, és volt hogy 4-et. És sajnos olyan is van hogy senki se jelöl vissza :(.


Én a 30-40-es korosztályban voltam, ez talán a legnehezebb dió.


Én mindenképp kipróbálnám, vicces hogy ismerős arcokat is láttam akit mondjuk láttam korábban online társkeresőn :).

2022. okt. 24. 12:10
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, nagyon hasznos az összefoglalód, sajnálom, hogy személyes tapasztalattal nem tudtam hozzászólni a kérdéshez. Hátha jön még olyan, aki igen.:) (#1 voltam)
2022. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Igazán nincs mit. Én mindenkinek csak ajánlani tudom aki kicsit is introvertáltabb annak ez egy szuper terep. Nincsenek zavaró tényezők és meghitt normális a hangulat, normális kultúrált emberek. Én a bulis programjuktól már ódzkodnék ( Lakat party ) de a Főzőrandin se biztos hogy részt vennék.


Ez tetszett annak ellenére hogy sikerem még nem volt :).

2022. okt. 24. 12:23
 5/22 anonim ***** válasza:
15%

"Ez tetszett annak ellenére hogy sikerem még nem volt :)."


Az ilyen kincstári optimizmus miatt hanyatlanak a férfiak és robogunk egy matriarchális társadalom felé.


Elképesztő mennyire nincs méltóság és önérzet a férfiakban...


Abban a pillanatban, amikor kikiáltották a feminista egyenjogúságot kellett volna megmondanunk, hogy oké, akkor innentől minden olyan nehézséget a férfisorsban, amihez nem kell fizikai erő, azt szépen át lehet venni, nem mazsolázgatunk az előjogokból, meg hagyjuk meg a terheket, hiszen az "a férfi dolga", meg verjük ki a hisztikét figyelemelterelős Csubakka-érvelési céllal, hogy házicseléd, mintha bárki bárkinek is pisztolyt szorítana a fejéhez, hogy ezeket a dolgokat meg kell tennie.


Megvan az egyenjogúság, innentől mindenki a maga sorsának a kovácsa. Aki egyenjogú az előjogokat, extra kiváltságokat, kvótákat és pozitív diszkriminációt sem kap.


Ahogy a férfinek is ugyanúgy kavarják a háta mögött a szart egy női munkahelyen, a nőket is férfias bánásmódban részesítik a férfi munkahelyen, aztán mégis valahogy az ő toleranciaküszöbük, az ő érzékeny lelkük fakad ki miatta, a férfiak állják a sarat.


Mégis a nők közül van generációról-generációra egyre több, aki rájött, hogy nem ezt a lovat akarta és árulja inkább önként a testét és tárgyiasítja önmagát akár onlyfansszel, webcam modellkedéssel, akár prostitúcióval, sugar kapcsolattal vagy diszkrét aranyásással.


El kéne dönteni, hogy ki mit akar, nem pedig ugrándozni egyik szerepből a másikba attól függően, hogy mikor melyik az előnyösebb éppen.


Vagy akkor káosz lesz, mert mi is aszerint ugrándozunk majd, hogy éppen nagy igényű nővel van dolgunk és akkor modern feminista férfiként "tartsa el magát" vagy életképtelen kis mimózával, akkor meg védelmező, családfő szerepében tetszelgünk, aranykalitkába zárva őt és ellenőrizgetni, hogy akkor se legyen esélye vagy nagyon rosszul járjon a szakítással, ha már nem szeret minket, hiszen mi rengeteg pénzt toltunk bele, nem hagyhatjuk veszni.


Szerintem ezt a játékot be kéne fejezni. Aki elég idős ahhoz, hogy igyon, drogozzon, cigizzen, szexeljen vagy éppen szakmát válasszon, az ahhoz is legyen elég idős, hogy eldöntse, hogy neki melyik szerep fekszik jobban.

2022. okt. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Több éve én is voltam 3 alkalmon, de nekem sem volt soha egyezésem.

Nekem is hasonlóak a tapasztalataim minden téren.

Kellemes környezet, kulturált helyen, bár akkor még a Nyugatihoz közeli helyen volt, valami Factory rémlik, de már nem emlékszem mi volt az eleje, azt se tudom, létezik-e még egyáltalán a hely…

Mondjuk én akkor a huszonéves kategóriában voltam kétszer, egyszer pedig beugrósként a harmincasban.

Nekem akkoriban nagyon lehúzás érzetem volt, mert volt konkrétan olyan lány akiben biztos voltam, hogy megvan a kölcsönös szimpátia, de nem jelölt be.

Hát nem tudom.

37/F

2022. okt. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6-os szerintem sokkal jobb így találkozni ( ha van találat ) mint online-ról.


Online ismerkedésből ha találkozol valakivel általában 1 randi után leír, nem akar tovább ismerkedni, mert valami épp nem stimmel, valamelyik 'boxot' nem X-elted be nála. Röhejes.


Viszont ha a rapidrandin valakivel szimpatikusak vagytok egymásnak akkor biztos lehetsz benne hogy találkozni akar veled, és már nem ismeretlenként találkoztok.


Ezerszer jobb.


Ez egy tegnap délutáni 'online randi' után mondom. A csaj leírt 1 óra után , és válogat tovább.


Szíve joga.

2022. okt. 25. 07:08
 8/22 anonim ***** válasza:
20%

"Viszont ha a rapidrandin valakivel szimpatikusak vagytok egymásnak akkor biztos lehetsz benne hogy találkozni akar veled, és már nem ismeretlenként találkoztok."


vs.


4-szer voltál és nem volt szerencséd.

2022. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ez tény.
2022. okt. 25. 17:14
 10/22 anonim ***** válasza:
Talán én is majd kipróbálom. Kb. 1 hónapja használom a közösségi oldal társkeresőjét, sok száz nőt húztam jobbra, de csak három egyezés (plusz néhány kamuprofil), abból kettő nem válaszol, egy pedig személyesen nem akar találkozni (legalábbis hallgatólagosan visszautasított, pedig közel vagyunk), de online meg alig ír... egészen félelmetes. Pedig aztán nem szépségkirálynőket jelölök be, finoman fogalmazva. Nekem van fenn 4-5 képem és állíthatom, nem vagyok ronda ember és helyesen is írok. Hiába...
2022. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!