Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 évesen Budapesten járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 évesen Budapesten járok Rapidrandira ( társkereső rendezvény ), eddig 3 ilyen rendezvényen voltam, többi lent. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A kérdésem: kinek van tapasztalata? Általában 7-10 nő jelenik meg 30-40 közötti korosztályban és általában 2-vel több férfi, tehát 8 nő vs 10 férfi stb. stb.!

Volt valakinek valaha jó tapasztalata?

Nekem az jött le, hogy komolyabb kapcsolatot keresnek a nők ami jó. De van aki zavarban van, van aki unott fejet vág, van akin látszik hogy nincs kedve ott lenni és van az aki nem tudja mit akar, meg persze az is aki nagyon férfiasan viselkedik és megmondja a tutit te meg kussolj.

Regisztráltam több ilyenre fogok is menni, de jó lenne valami pozitív megerősítés mert online ( tinder GOLD előfizetéssel ) heti 1 matchem ha van örülök, alig van lehetőség hiszen tele van kamu-chaddel, meg profi képes olaszokkal akik nyilván minden nőnek álmai...


Köszi a tippeket!



2022. okt. 24. 07:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
81%

#20: Hol látod ezeket? Nem lehet, hogy inkább azt téveszted össze, hogy tapadnak ezek a lúzerek rájuk, lihegnek a nyakukban, élvezik a friendzone-t a csini kolléganővel, mert a kulisszák mögé senki nem lát be? Mint mikor Oláh Józsi pózolgat a szomszédban parkoló Ferrarival.


Vagy esetleg sugar kapcsolat és sokat fizet a srác?

Esetleg hónapok, évek óta ostromolja szerencsétlen csajt, aki mindenki mással dugott, csak vele nem? Te azt látod, hogy a csaj mosolyogva kávézik vele még talán a kezét is néha megérinti, közben meg ha közelebb lennél tudnád, hogy arról beszélnek épp, hogy a Feri is hogy kihasználta őt, a Csabi is egy önző tetű volt, pedig mennyi mindent megtett érte, de te, Béla, te mindig mellettem voltál, olyan jó ember vagy.


Az egyik top kategóriás ilyen szitu az volt, mikor egy kissé mackós, de amúgy rendben lévő srác egy szemüveges viszonylag csinos lánnyal kajált az étteremben, ahol dolgoztam. A hülye kollégák mindenben fogadtak, hogy fogadjunk hogy a pasi fizet, a másik szerint ez cső femináci csaj, felesbe fognak fizetni, tanakodtak, hogy együtt vannak, nincsenek, már azt hittem elveszítem a fogadást, annyiszor simizték egymást, aztán a filmbe illő jelenet, csaj befogja a srác száját "Még egyszer ezt nem akarom hallani. Nálad értékesebb, aranyosabb, szeretetreméltóbb emberrel nem találkoztam. Meg fogod találni a párodat és hidd el nekem, más lány is fel fogja fedezni benned ezeket az értékeket, nem csak én vagyok a világon. Egyébként is túl jó lennél hozzám én meg csak összetörném a szívedet." a lánynak még könnybe is lábadt a szeme. Csak hülye kolléga rontotta el azzal, hogy beszólt neki, hogy "Adhatom az Oscart?"

2022. nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Pedig van ilyen. A hanyag alkat másik neve aputest. A szemüveg meg lehet vonzó, de legalábbis nem zár ki semmit. A kopaszodás se feltétlenül, mert egy férfinak még az is állhat jól. Ezzel együtt válogatnak.
2022. nov. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!