Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, van esélyem párt találni?

Figyelt kérdés

Kezdjük is azzal ami miatt meg leszek kövezve: valószínűleg borderline zavarom van, ocd-m is.

Enyhe szociális fóbia(tudok dolgozni, közösségbe menni, csak idegenektől nem tudok szívességet kérni, és nem vállalok felelősséget. Ilyen pl egy gyerek, vagy mások pénzének a kezelése stb).


Ezen kívül fiatal(huszonéves) nő vagyok, mások csinosnak tartanak (sose voltam 50kgnál több), szerintem legnagyobb előnyöm, hogy nagyon erősen és szenvedélyesen tudok szeretni, őszinte, odaadó szerelemmel. Hálás vagyok minden pillanatért amikor szeretve vagyok.


Van esélyem párt találni hosszabb kapcsolatra? Úgy gondolom, érzelmi támogatást keresek, viszont ezt képes vagyok megadni a másiknak én is.


Általában a kérdés végén szokták a kommentelőket kérni, hogy ne írjanak bántó dolgokat. Nekem elég, ha őszinte a válasz. Köszi mindenkinek



2022. okt. 28. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen vagy a munkahelyeden, hogy viselkedsz, hogy jössz ki a kollégákkal , milyen a kapcsolatod velük?

Ugyanis eleinte ők is mind idegenek.


ezekhez a személyiségű emberekhez nagyon nagy és nagyon sok türelem kell és annál is több idő.


kérdés, hogy ki mennyire türelmes, érzi e azt az ember, hogy megéri e időt és energiát fektetni egy ilyen személybe.


A leírtjaid alapján neked nagyon enyhe a borderline zavarod. Szóval az is el tudom képzelni , hogy nem is ez a fő probléma, csak megfelelő társat nem találsz.


Egyébként amit írsz még, az lehet egyszerűen egy nagyfokú bizalmatlanság is ami nagyon sok embernél előfordul. És ez egy teljesen természetes dolog/érzés.


A másik, hogy akar e a másik gyereket vagy sem, ezt mindenki el tudja dönteni, ha nem akar akkor nem probléma.


Szóval ehhez meg kell ismerni téged is ahogy mindenki mást is.


Ugyanis lehet, hogy eltúlzod és feleannyi probléma sincs veled mint ahogyan azt te gondolod-

2022. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogy van.
2022. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Úgy voltam vele, hogy "hát igen szegényke bebélyegzi magát a szociális elvártság illúziói mögé, sebaj mindjárt megírom, hogy ezek kb semmik", aztán olvastam, hogy szenvedélyesen, erősen szeretsz. 4 jelzőt is írtál. Ilyenkor azt gondoltam szerelmes lettem beléd.


Válaszolva, persze hogy fogsz párt találni, max nem igazán fog annyira szeretni, mint te. Általában a normálisabbak nehezen találnak párt, ehhez rájön, hogy érzelmileg fenségesebb vagy önmagad szintjéhez képest is, és az, hogy valószínűleg önkezeletlen, nem uralt mentális állapotaid vannak, amit még a nagyon átlag felettiek is nehezen tudnak megfelelően kezelni.

És még is azt mondom persze és hajrá. Légy nyitott, szeresd magad, az életed, szolgáld a jót és fejlődj, kezeld magad, meditálj, aztán majd ha a minden is úgy akarja, jön akinek jönni kell.


Minden esetre rád írok, az a biztos.

2022. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!