Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulyeseg egy egyejszakas kalanddal ujra talalkozni?

Figyelt kérdés
En kezdemenyeztem, es vegig mondtam hogy nekem ebben nincs tobb. Szex utan csomot dumaltunk, aztan ejjel osszebujva aludtunk el es barmerre forgolodtam fordult utanam. A lenyeg hogy masnap fura volt, mint akit mar nem is erdeklem annyira pedig este meg nagyon mashogy tunt amikor beszelgettunk. Gaz lenne megmondani nekem hogy szimpatikus volt es szivesen talakoznek vele ha benne lenne? 24L

2022. nov. 6. 05:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Legfeljebb nemet mond.


Nekem tetszene, ha nekem írnál ;)

2022. nov. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, amugy nincs is baj a visszautasitassal. Annyi van, hogy vannak kozos ismeroseink, de nem hinnem hogy tovabb adna, ha meg megis akkor is nekem mindegy kene hogy legyen.
2022. nov. 6. 05:59
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Voltam havernek így lett párja 15 éve. Kb fél évig csak azt mondták egy éjszakás volt. Egyszer csak szólt hogy feljegyzés van. Momdtam is neki ez ám a hosszú éjszaka.
2022. nov. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Szívesen beszélgetek én is a lánnyal, ha nyitott rá.

Ha kaland volt, s folytatást akar, szívesen veszem.

Ha nekem írnál, folytanám. Írnál nekem? ;)

2022. nov. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De valahogy megis fura... Mert en nem szoktam ennyire kezdemenyezni.. De mondom reggel en is eleg fura voltam vele, faradt is voltam es lehet o azt erzi hogy en tenyleg semmit nem akarok. Aztan az is lehet hogy sokat ivott es amiatt volt velem ennyire kedves az este. De tenyleg tok jol esett hogy szex utan ennyit beszelgetett velem, pedig faradt is volt mar.
2022. nov. 6. 06:32
 6/21 A kérdező kommentje:
4es ne haragudj, de ez azert nem igy megy :D ugyhogy nem, bocsi
2022. nov. 6. 06:33
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Atol függ miert csak 1 ejszakás.

Nem mindegy hogy másokra is akar még pályázni es azert bem akar elköteleződni, vagy csak mert nem érez még

2022. nov. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
En nagyon hangoztattam h nekem most ert veget valami es most nem akarok ujat, es erre mondta h hat velem most ugy lajta nem lehet mit kezdeni... Es nem is ellenkeztem ott, de kezdek rajonni h ha ot ez meg erdekelne benne lennek abban h jobban megismerjuk egymast. Amugy neki is nemreg ert veget valami, de az mar regota szar volt es azt mondta o azon mar tul van.
2022. nov. 6. 06:50
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Azokkak vigyázni kell akik hamar konnyen tul vannak vkin. Nem mélyen kötödő típusra vall
2022. nov. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Persze ez igy van, de mar regota ellaposodott koztunk az egesz kapcsolat. Szoval nekem ez most nem lenne egy kizaro ok arra hogy jobban megismerjuk egymast. Es most ha szivesen lat meg engem maskor is az messze nem azt jelenti hogy ossze fogunk valaha is jonni
2022. nov. 6. 07:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!