Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulyeseg egy egyejszakas kalanddal ujra talalkozni?

Figyelt kérdés
En kezdemenyeztem, es vegig mondtam hogy nekem ebben nincs tobb. Szex utan csomot dumaltunk, aztan ejjel osszebujva aludtunk el es barmerre forgolodtam fordult utanam. A lenyeg hogy masnap fura volt, mint akit mar nem is erdeklem annyira pedig este meg nagyon mashogy tunt amikor beszelgettunk. Gaz lenne megmondani nekem hogy szimpatikus volt es szivesen talakoznek vele ha benne lenne? 24L

2022. nov. 6. 05:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
9# válaszoló. Az első barátnőmet 2 hét alatt elengedtek. A másodikkal 21 éve vagyok együtt. Akkor ez hogy van?
2022. nov. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

A2.at oehet csalod cagy osszekot a ház meg stb.

Honnan tudjuk

2022. nov. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%
Drog,pia hatasa alatt volt..
2022. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Egy kicsit biztos de nem volt reszeg, en tuti tobbet ittam nala... O csak sorozott
2022. nov. 6. 09:47
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
"vegig mondtam hogy nekem ebben nincs tobb" Itt cseszted el. Ha van egy kis esze akkor most már nem vesz komolyan.
2022. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%

Komolytalan vagy kérdező...

Egyszer egyéjszakás neked a pali, aztán meg már többet akarsz. Ha ennyire határozott voltál szex előtt, hogy mit is akarsz csak tőle, akkor tartsd magad ehhez.

Amúgy meg elég béna love story, két részeg ember, a csaj nagyon dugni akar kötetlenül, ezért rámegy a srácra, aki benne van, utána meg a csaj gyakorin nyavalyog, hogy ő többet akar.

Elvek. Tartsd magad hozzájuk, ne terheld a srácot a kínjaiddal, neki ez így jó volt, hogy egyszer megkapott, ha rátelepszel, beszennyezed az élményét.

2022. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
az egyik lányt akivel csak dugni jártunk össze még mindig kívánom, találkoztunk is egyszer de nem volt semmi
2022. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha fiú lennék, fura lenne, hogy egy lány ajánl nekem egy egyéjszakás kalandot... Ha már azt nem szégyellted megtenni, akkor ne szégyelld megkérdezni, gondol-e még rád, és szívesen találkozna-e veled később is?
2022. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Engem csak néznek nem jöttek még oda..
2022. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem te sem tudod igazán hogy mit akarsz.

Egy éjszakájának indult és arra vágysz hogy többet akarjon a partnered??!!

2022. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!