Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes orrplasztikát bevállal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes orrplasztikát bevállalnom, hogy még szebb lehessek, és így meg tudjak házasodni?

Figyelt kérdés

Betöltöm a 31. életévemet, és még soha a közelében sem voltam egy komoly párkapcsolatnak.


Elég sok önbizalmam van, szerintem nagyon jól nézek ki, kivéve az orromat, ami nem pisze. Széles és nagyobb. Nem hatalmas, de nem is kicsi.

Arra gondoltam megoperáltatom, így még több önbizalmam lesz, úgy már tökéletesen fogok kinézni, ezért sokkal jobban fogok tudni ismerkedni, és végre lesz egy komoly kapcsolatom házasság céljából.


Mit gondoltok?


2022. nov. 17. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen persze. Az után jön a szájplasztika, arc, nyak, stb hogy "tökéletes legyél". Aztán nem érted hogy a közösségi oldalakon miért rajong érted mindenki, a való életben pedig okádnak tőled. Sok sikert ehhez a karrierhez.
2022. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha tényleg úgy érzed, hogy ez segít az önbizalmadon, és jobban fogod érezni magad a bőrödben, akkor hajrá ;)
2022. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha van onbizalmad, akkor nem ezzel van a probléma veled kapcsolatban, hanem valami mással a szemelyisegeddel kapcsolatban.
2022. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát figyi, én 3 éve csináltattam meg az orromat, azóta már hárman akartak elvenni. Mármint jó pasik. Előtte max. megdugni. Szóval lehet benne valami.
2022. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Miért kell lepontozni, ha egyszer a saját valós tapasztalatomat írom le? Sokkal jobban nézek ki pisze orral, mint nagy görbével és a pasik sem vakok.
2022. nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Továbbra is a kulsod miatt akartak elvenni, úgyhogy sok minden nem változott.
2022. nov. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem
2022. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból írom, de ha annyira jól néznél ki, mint azt hiszed magadról akkor 31 évesen nem azt mondanád magadról, hogy a közelében nem voltál még komoly párkapcsolatnak. Az önbizalmad meg a fentiekre tekintettel úgy látszik, hogy nem annyira megalapozott.
2022. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A duzzadt kacsaszaj, botox, arctoltes sajnos nagyon latszik. Olyat soha. De egy orrmutet az rengeteget javit az osszkepen. Nem a pasik miatt kell megcsinalni, hanem magunk miatt. A kedvesebb szebb arcu emberekkel jobban bannak a tobbiek munkahelyen, segitokeszebbek vele mindenhol.
2022. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni hogy kevés az önbizalmad vagy sok....Az orrplasztikát nyugodtan csináltasd meg, magad miatt.Sőt, lehet hogy valóban az orr az ami szembetűnő és nyerő lehetsz egy pozitív változással.
2022. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!