Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Feljelentenétek a volt párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feljelentenétek a volt párotokat hogy átlagos melója van,de nemrég vett egy luxusautót és egy házat?

Figyelt kérdés
Valami biztos titkol,ilyenkor érdemes feljelenteni hogy a körmére nézzenek?L
2022. dec. 1. 09:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem avatkoznek bele, ő élete.
2022. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Én is hasonlót csináltam pár éve. Örököltem.
2022. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
3%
Igen én feljelenteném, biztos vmi fekete vagy pénzmosás
2022. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
2. vagyok. Mi rosszat mondtam, amiért le kellett pontozni? Az a lényege a válaszomnak, hogy ezer máshonnan is szerezhette a pénzt.
2022. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
A kos irigy lány fáj neki, hogy nem tudott pénzt kifacsarni a pasiból.
2022. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem jelentenék fel senkit, olyat viszont ismerek, akit felnyomott a rosszakarója, és 2 év letöltendő lett belőle adócsalás miatt. A tag minden luxus nyaralását, autóját stb kiposztolta.
2022. dec. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem az én dolgom. Amíg nekem nem okozott kárt, minek jelentgessek?


Az meg csak mellékes, hogy megütheted a bokád, ha tévedsz. Mi van, ha pl. örökölt, vagy nyert a lottón?

2022. dec. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%
Sosem értettem, aki egy valag pénzhez jut, miért szórja el egyből az egészet.
2022. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Tedd csak meg. De ha tényleg valami illegálisat művel, akkor lehet, hogy utána nálad kopog pár háromajtós szekrény - az üzlettársai - és "elbeszélgetnek" veled arról, hogy mennyire volt okos húzás belepofázni a más dolgába. Kalandod véget ért!
2022. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
Egy exem élete sem érdekelt szakítás után ilyen szinten, hogy tudjam (és egyáltalán érdekeljen), hogy mit vesz...
2022. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!