Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő 25 éves koráig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő 25 éves koráig egyetlen komoly kapcsolatot se tudott kialakítani akkor később is reménytelen?

Figyelt kérdés
Alap járaton meg vagyok magammal elégedve. Nem vagyok egy csini csajszi. Átlagos, de nem csúnya. Tisztában vagyok a belső értékeimmel. Volt pár ilyen néhány hétig tartó tini kapcsolatom... de hát igazából ezeket nem mondanam komolynak. Próbáltam több helyen is ismerkedni. Bulikban először. Ott csak dugni akartak. Majd voltam kint külföldön néhány hónapig míg szállodában dolgoztam de semmi. Szerintem valamivel taszítom a pasikat. Tinderen is próbálkoztam. Vagy túl helyesek vannak akiknek nem kellenék és igazából nekem se. Vagy az általam nem vonzónak tartott pasik sokasága. Ha volt is néha néha kivétel akkor vagy buta volt vagy az is csaj dugni akart vagy éppen unalmas volt. Nem tudom mit rontok el. Miben változzak meg. Ráadásul most a munkám is olyan h személyesen nem is tudok ismerkedni. Más is volt vagy van ilyen helyzetben?
2023. jan. 12. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
pontosan ugyanazt tudjuk elmondani, mint a srácok esetében, ha próbálsz tenni érte, akkor egyáltalán nem esélytelen, én is 25 éves vagyok, és így találtam rá az akkor még 24, azóta 25 éves lányra, aki azóta a barátnőm, neki se volt még rövid ideig tartó ismerkedéseken kívül semmi egyéb, szerintem tökéletesen egymásra találtunk, neked is van még bőven esélyed
2023. jan. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én férfiként nemrég estem ki az első , sok éves kapcsolatombol. Ugyan olyan nehéz megtalálni a tökéletes lányt mint azelőtt . Most nem is vagyok rafuggve. De nincs miért aggódnod. Ha nem is vagy az a tipikus csini kategória, valakinek pont te készek a zsánere 😉
2023. jan. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semleges vagy.. ferfiakban is van ilyen.
2023. jan. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
Kamu. Egy lányt 14 éves kora óta rajongók hada veszi körbe, nehogy már ne tudjál egyet választani a sok közül.
2023. jan. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Addig reménytelen, amíg irreális elvárásaid vannak a leendő pároddal szemben.
2023. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy a jó pasiknak nem kellesz, mást meg nem tartasz vonzónak. Hát ez lesz a gond.
2023. jan. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem irreális elvárás az átlagos intelligencia és a humor. Mint írtam a túl helyes férfiak se vonzanak. Olyan partnert keresek aki hasonló mint én. Ha ez nagy elvárás akkor így jártam. De nem fogok egy számomra nem passzoló férfival lenni csak azért hogy legyen valakim
2023. jan. 12. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:

"Vagy az általam nem vonzónak tartott pasik sokasága."

Valószínűleg nem tartod vonzónak azokat, akikkel egy szinten vagy.

2023. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!