Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfit alkoholistává...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfit alkoholistává tett a nők hiánya és most azt vetik fel neki a nők, hogy alkoholistaként, hogyan is várna kapcsolatot akkor mi erre az ördögi körre a megoldás?

Figyelt kérdés
2023. febr. 18. 12:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/293 anonim ***** válasza:
93%
Nincs kifogás az alkoholizmusra. Ez a te egyéni döntésed volt, senki sem kényszerített. Rettenet amiket ki tudtok találni.
2023. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/293 anonim ***** válasza:
92%
Az ember maga választja a sorsát annak minden szépsegével és tragediájával.
2023. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/293 anonim ***** válasza:
89%
Egy ember önsajnálat miatt kezd el inni és teljesen önszántából. Egyetlen nő sem kényszeríti arra, hogy igyon.Teljes mértékben saját döntés, amikor a szádhoz emeled a poharat vagy az üveget. Itt egyedül te vagy a hibás, más senki. És a következményeit is neked kell elviselni. Pl. szétrohadt máj, de a vele járó hascsapolásokat is, amikor akár 20 l ascitest lecsapolnak majd rendszeresen a hordó méretűre nőtt hasadból.
2023. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/293 anonim ***** válasza:
87%
Te tehetsz róla, más férfiak is sikertelenek és mégse isznak!
2023. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/293 anonim ***** válasza:
60%
Az első lépés a szépség elengedése az vonzza majd a tragédiát is magával. De ne akard csak az eyiket.
2023. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/293 A kérdező kommentje:

#1


Ez nem igaz. Nem akartam alkoholista lenni, csak tudod valahogy fel kellet dolgozni a sok elutasítást és azt, hogy látom más boldog és barátnője van én meg egyedül vagyok. És én az alkoholhoz nyúltam, hogy legalább egy rövid időre elrepítsen egy boldogabb világba és ne csak szenvedjek.


Rengeteg férfit tesznek tönkre a nők így.


#2


Nem én választottam ezt.. ha válaszhattam volna nyilván azt választottam volna, hogy legyen egy barátnőm akivel boldog vagyok, a tökömnek se hiányozna a pia akkor..

2023. febr. 18. 12:13
 7/293 A kérdező kommentje:

#3


Persze nem kényszerít, de szerinted melyik a jobb ha már szinte felmarcangol a tudat, hogy nincs barátnőm és nem is lesz vagy ha tompítom a tudatom alkohollal és legalább kicsit néha boldog vagyok?

2023. febr. 18. 12:14
 8/293 anonim ***** válasza:
90%

Mielőtt inni kezdtél, màr akkor se kellettél senkinek. Tehát nem csak az alkoholizmus a gond veled. Viszont tény, hogy ront a helyzeten.

Ha egy nő arra hivatkozik, hogy a magány miatt menekült az evésbe, azért lett 120 kiló, akkor te elkezdesz vele ismerkedni? A nagy lófas2t, el se jutsz vele a beszélgetésig.

2023. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/293 anonim ***** válasza:
92%

#7

Felőlem aztán azt csinálsz amit akarsz. Hidd el kvára leszarom. Max. a kórházi beteg forgalmat növeled majd. Bár a a befizetett TB-met marhára sajnálom tőled.

Itt agyban van a baj, hogy egyedül életképtelen vagy. 8 éve élek pasi nélkül és élek, virulok. Nem kezdtem el inni miatta. Sőt, kifejezetten élvezem.

2023. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/293 anonim ***** válasza:
94%

Ha meg lett volna barátnőd akkor azért innal mert utalod a munkád, mert nehéz anyagi helyzetben vagytok, mert megromlott a kapcsolatotok, mert meghaltak a szüleid.. Stb.


Kifogást mindig lehet találni.

Párkapcsolatban élő nőként mondom, ezer okom lenne nekem is arra hogy alkoholista legyek. Mégis tudok mértéket tartani. Pedig a heti 7 napból 4en szerintem tudnék okot mondani arra hogy megerdemeljek egy kis piát. De nem teszem. Mert én így döntöttem.

Te meg úgy.

Amég nem látod be hogy minden csak rajtad múlik addig nem lesz változás.

2023. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!