Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, zavaró lenne számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavaró lenne számotokra kapcsolatban egy olyan nő, aki nem ragaszkodik egyáltalán az egyenkohúsághoz, nem feminista?

Figyelt kérdés

Őszintén, egyáltalán nem érdekelne, ha visszaállna a régi világ és elvennék a jogaimat. Utálok dolgozni, anyaként viszont megállnám a helyem, a kiszolgáltatottság pedig azért nem zavarna, mert normálisan tanítottak, neveltek, így tudnék jólelkű férfit választani, aki nem élne vissza a helyzettel. Nem vagyok törött szárnyű, beteg nő.

A választójogom egyáltalán nem érdekel, nem is értek a politikához, gazdasághoz.


Kérem, csak férfiak írjanak, szavazzanak, mert ténylegesen fel szeretném mérni, hogy állnak egy ilyen nőhöz. Köszönöm.


Élőben teljesen megszólnak ezekért a dolgaimért, így már meg sem merek szólalni kb. Szóval jól esik az anonimitás.


22/N



2023. febr. 23. 15:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan kisfiam, senki nem hiszi el, hogy nő vagy. Amellett, hogy baromságokat kérdezel, egy kib*szott sötét idióta vagy, fogalmad sincs a világ és a munkaerőpiac működéséről. Mert te szerinted, te idióta, úgy működik, hogy a társadalom felét egyszer csak bezárják? És mégis ki végzi el ezeket a munkákat? Vagy ugye a fajtád által b*zinak ítélt óvóbácsik, ápolók, fodrászok stb lesznek többségében? Ráfanyalodna a fajtád arra, hogy az általatok lenézett,, női munkákat" megcsinálja? Szerencsére én már nem élek orbánisztánban, de biztos lehetsz benne, hogy a nők nem néznék ezt ölbetett kézzel, ha kellene vérrel verítékkel űzné el a fajtád, vagy lelépne az országból. Én leszarom, ha valaki háztartásbeli akar lenni, de amikor jogfosztásról beszél, ott súlyos bajok vannak fejben.
2023. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
93%

17#

Remènykedj, neked már csak ez az utolsó mentsvárad. Szánalmasak vagytok itt incelek, akik csak vergődtök.

2023. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
16%
nekem nem lenne zavaró, ha szeretem akkor azt csinál amit csak akar, támogatom stb.
2023. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

teljességgel kizáró ok.

először is, nagyon különböznek az értékeink.

másodszor, nem tudok partnerként tekinteni egy ilyen nőre. olyanra főleg nem, akit még az sem zavar, ha minden jogától megfosztják

harmadszor, mi lesz, ha valami történik velem? kiszolgáltatottnak lenni sohasem jó.

32F

2023. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
93%
Ja, érezhetően fogy a népesség. Most léptük át a 8 milliárdat, de olyan szellős a 3-as metró csúcsidőben.
2023. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
89%
Nem fogy a népesség, hanem a '70-es évektől robbanásszerűen megnőtt a Föld lakossága. Ja, hogy Magyarországról menekül mindenki és nincs jövőkép, ezért nem szülnek a nők? Az már más kérdés. Ennek pont nem a feminizmus az oka.
2023. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

"Sok férfinak nagyon elege van, és a maradék nagy része meg nem harcolna adott esetben életét is kockára téve a nők jogaiért, azt csak egy marginális kisebbség tenné. Szóval, ha tovább fajul az elégedetlenség és érzik tiporva magukat a férfiak, akkor csak rajtuk áll, hogy maradnak-e a női jogok. Erővel elvehetik bármikor. És szerintem el is fogják."


El, hogyne... Mégis hogyan? És szerinted ezt a többi férfi csak tátott szájjal végignézné? Vagy szerinted a nők csak úgy elfogadnák ezt az állapotot?


Ha tényleg nő vagy, akkor rettenetesen naív és álomvilágban élsz, esetleg meglátogattad Dora Gyula férfiszelídítő tréningjét.🥴

Ha még férfi és nőnek adod ki magad, akkor állj le a férfihang.hu-ról, mert többet árt mint használ.

2023. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Neked elmentek otthonról...

Az egy dolog, hogy te milyen életet akarsz. De amilyen beteg ideológiákat fűzöl hozzá...

Ja várj, nem azt írtad, hogy nem érdekel a politika? Akkor meg miért rágódsz társadalmi kérdéseken? Ez is politika...

2023. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
86%

Hát sázmomra ez végtelenül taszító.

Szeretem, ha egy ember független, önálló, céljai vannak és tesz is érte, hgoy megvalósuljanak. Ha keltetőgépet akarnék, fizetnék egy béranyát. Ha mosogatógépet akarok, veszek egyet. Ha akarok valakit aki kieléígt akármikor amikor csak akarom, fizetek gy prostit.

nekem eg yolyna pár kell akinek vannak gondolatai, akarata, célja, véleménye. Akkor is, ha az különbözik az enyémtől. Ez teszi társsá. Egy robot ami azért van, hgoy sozlgáljon nem társ.


F29

2023. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem lenne zavaró, mert nem lennék kapcsolatban egy ilyen nővel. Alapból nem fogok senkit eltartani, az meg gáz, hogy fingja sincs a közéleti dolgokról.

De mindegy is, mert ezt a kérdést nem nő írta ki.

2023. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!