Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas férfiak, azért hajtotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas férfiak, azért hajtotok a magas nőkre mert velük nagyobb biztonságban érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Tehát mert tudjátok hogy egy magas nő esetében kevesebb lesz a konkurencia mert 10-ből 8 magas nő nem hajlandó egy alacsony férfit a párjaként elfogadni, még akkor sem ha gazdag, sikeres, kigyúrt, jóképű.
2023. febr. 25. 07:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%

Vicces, hogy a 7-est így lepontoztátok, mert rengeteg magas férfi kifejezetten a nála 20-30 cm-vel (!!) alacsonyabb nőket tartja vonzónak és akarja társának. Itt a gyakorin is sokszor elhangzott ez.


Én 180 cm magas vagyok és egész életemben egyszer volt, hogy egy 190 cm körüli férfi udvarolt, ő is társkeresőről volt és én írtam neki.


Semmiképpen nem mondanám magam rondának, az alakom mindig is nagyon jó volt, az arcom átlagos.


Az ex partnereim közül egy mondta azt, hogy tetszik neki, hogy magas vagyok.


De ennél nagyobb bajom ne legyen, hogy 0 százalékra értékelitek a válaszom.


7-es voltam

2023. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Azért, mert nem akarok leguggolni egy csókért. Számomra sokkal szebben néz ki egy olyan pár, ahol a férfi max 20 centivel magasabb a nőnél. És különben is, az alacsony nők találnak elég pasit maguknak nélkülem is. 155 mélyen a 170 centis miért nem jó?
2023. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%

Ki mondta, hogy csak a magasak tetszenek nekik?

A válaszok is megleptek.

156cm vagyok és 90%-ban magas férfiak kezdeményeznek.

Volt, hogy 196cmes férfival randiztam.

Nekem ez már nem is furcsa, hozzászoktam és emiatt már jobban tetszenek a 180cm feletti férfiak.

Csókolózni nem szeretnék nyilvánosan másban meg nem zavarta őket.

Cukinak, aranyosnak tartják a magasságom. :D

Mondjuk az arcom és a hangom is gyerekes, elmúltam már 30, de 18nak se gondol senki.

Lehet ez is közrejátszik az összképben.

2023. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
36%

13


Nnnnna? Kinek van akkor igaza, hapsikáim? :))


7-es és 11-es voltam

2023. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%

13-as, bocsi, nem neked írtam, csak a te válaszodra írtam a sajátomat.



14-es voltam

2023. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%
Jobban néz ki mellettem egy 170-180 centi körüli nő, mint egy 160 vagy az alatti. Sokkal vonzóbb a magas.
2023. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, nem tudom mi a baj a válaszommal, hogy lepontoztatok.

Ha nem egyezik a többséggel, akkor már rossz? Vagy csak férfiak válaszolhatnak? :D

170-180cm nő felvesz egy 5cm-es magassarkút, 10-15cm-ről ne beszéljünk és máris magasabb, mint a férfi.

A másik meg, mindenhol írják, hogy vonzóbbak, a combjuk miatt, mégsem kezdeményeznek náluk a férfiak.

Van több magas barátnőm is, de nem olyan népszerűek mint én a 156cm-el.

Furcsa ez..

2023. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%

Most épp a magas nők okozzák a problémát? Eddig állandóan az ellenkezőjéről fröcsögtetek.

Nektek továbbra is a nulla emberi jellemetek miatt nincs nőtök, se magas, se alacsony, se átlagos.

2023. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
11. Eggyel utánad írtam, hogy én magas férfiként (197 cm) magas nőre (175-185) vágyom és ismerkedéskor inkább ők utasítanak el engem. Utána meg írtam is, hogy pont ezt veszem észre (és zavar is), hogy magas nőket látok velük egy magas (férfiak között középmagasnak) számító férfiakkal. Ebből gondolom, hogy a magas nőknek nem is kell magas(abb) férfi, ha 180 centisen összejönnek egy 180 centis férfival.
2023. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Olyan férfi nincs, aki a szép, hosszú combok helyett a rövid tacskólábakra gerjedne. Rendben, valaki nem tehet róla, hogy alacsony, de ha ez a szempont, hogy magas vagy alacsony, akkor a magas. Az alacsony max akkor, ha évek óta nincs senkim, és nincs jobb.
2023. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!