Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolhat az az ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat az az ember, aki ismeri az exemet és leszólja, hogy sörfüggő, miközben öszejön velem, de ő, mint utólag kiderült, zugivó?

Figyelt kérdés

Máig tagadja. De már reggel piaszaga volt sokszor. Vagy amire hazaértem munkából, ebéddel várt, de metál be volt rúgva. Azt hiszi az ilyen,hogy nem veszem észre? Vagy hogy éjjel párolog belőle a szag és nem érzem?

Tudta jól, milyen volt az exem, itta halomszámra a sört és füvezett. (Utóbbi nem lenne gond.) Mindig szidta az olyan embereket, leszólta őket és megjátszotta magát, maximum citromos sört ivott más előtt. Utólag,miután összeköltöztünk derült ki 100%, hogy régóta zugivó. Képes volt reggel a semmiért nagy táskával boltba menni és piaszagúan jött haza. Vagy letette a kocsit , lehúzott valami piát és úgy jött be. Dugdosta az üveget a táskában, amit valamivel folyton eltakart. Tagadta folyamatosan. Most se ismeri be ,amikor már elküldtem. Utólag azt nyögte be,hogy én levegőnek néztem. Hazugság után mit vár mégis?

Azt nem értem, hogy az ilyen ember ,aki ugyanúgy alkoholista, csak nem sört iszik ,hanem töményet, bort, az hogy gondolhatta, hogy kell mégegy piaszagú, részeg disznó? Vagy azt gondolta,hogy a szagot nem érzem és engem át lehet verni, mert ha megjátsza magát, akkor én nem sejtem, hogy ő is alkoholbeteg? Sajnos tőle nem tudom megkérdezni, mert mint ahogy írtam, erről a dologról nem hajlandó beszélni és tagad. Azon vagyok felháborodva, hogy pont "válóok" volt nálam az ilyen, aztán neki hogy volt képe tettetni a szépet.

Amúgy ezen felül kedves ember volt, segítő, ajándékozós, de utólag látom, hogy le van robbanva a piától. Beteg és a munkahelyi stresszre fogta. Lehet az is benne van, de tipikus alkoholista betegségei vannak, kivéve a máj, mert azt nem mondta, hogy gond lenne vele. Arra nem szed gyógyszert, de elég sokmindenre igen..


2023. márc. 1. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Menj szakemberhez. A saját hibás párválasztási sémáidat (feltételezem nem CSAK ez a két ember volt a környezetedben, akiknek bejöttél, te mégis az alkoholista exed után a szintén alkoholista ismerősét választottad) ne más emberekre vetítsd ki.


Erre mondják, hogy amíg szar van, addig légy is van.


Alkoholista férfiakkal tele van a világ. Többségük segítő, kedves, ajándékozós, hiszen másképp nem is vennék őket emberszámba nagyon...


Ő amúgy nem gondol valószínűleg semmit, ha ennyire alkoholista, csak azt, hogy téged megdug, amikor kéznél vagy és éppen nem durcizol, de amúgy az életében az alkohol az első és az is marad.

2023. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kocsmában ismerkedsz? Vagy hogy szeded az ilyeneket össze?
2023. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon minden második férfi alkesz, nem nehéz belefutni. Bár régebben még több volt, de még ma is.
2023. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy együtt alkeszokkal?
2023. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valamiért ezeket vonzottam be. Másodiknál utólag derült ki ,hogy ő is az. Az első először drogozott. Külföldre jöttünk, azt hittem,hogy ha itt nincs cucc, normális lesz. De az első rendes fizetése óta sörözött, de elég sokat ivott napi szinten. Én nem tudtam, hogy ennyire beteg. A 3. meg jól titkolta.

Én amúgy valószínűleg agyilag sérült vagyok, de normális életvitelem van. Sportolok ,normálisan öltözök, se nem feltűnően, se nem régimódias. De mindig ilyen léhűtőket fogok ki,akiknek nincs normális hobbijuk csak a munkájuk van.

2023. márc. 1. 20:19
 6/6 A kérdező kommentje:

Elsővel buli alatt ismerkedtem meg. Nem volt az a tipikus alkoholista forma. 2. se. Utóbbi az inkább magában, titokban ivott, első az meg mindenhogyan. Alig tudtam tőle szabadulni. Havernak lett volna maximum jó, akivel lehet hülyéskedni, röhögni. 2. meg teljesen más világ volt. Kicsit idősebb,mint én és nem volt közös nezetünk semmiben, mint az elsővel.

De már egyedül vagyok és ilyen élj a mának típus nem kell,mint az első. 2-nak rendes dolgai voltak, rendes tettei, mégis iszik. Úgy gondolom, hogy válás óta egymagában raszokott az italra.

2023. márc. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!