Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 éves vidéki melegként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vidéki melegként interneten kívűl van esélyem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves meleg fiú vagyok, és nagyon szívesen ismerkednék élőben szintúgy meleg fiúkkal. Viszont vidéken nagyon gyatra a helyzet. Interneten voltam fent, viszont mindenki kivetel nelkul szexet akart, vagy pedig borzasztoan messze lakott, es azert lett vege mindennek. Szoval esetleg tudtok olyan meleg csoportokat, kozossegeket, ahova videkikent is be lehet jarni? Koszonom a valaszotokat! 🥰

2023. márc. 7. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
www.melegvagyok.hu
2023. márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindenki szexet akar. Ha nem akkor álszent és majd pofáraeséssel derül ki hogy jobbra balra kúrogat. Vagy elfogadod és szerzetes leszel mint én, vagy beállsz a sorba. Nem akartalak elkeseríteni de eddigi tapasztalatom ez.
2023. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!