Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszafogadnád a volt barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnád a volt barátnőd vagy feleséged ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy pár éve otthagyott egy másik férfiért. Utána volt több hosszabb-rövidebb kapcsolata, az egyikből lett egy gyermeke. Három-négy évvel a szakítás után megkeresne, hogy próbáljátok újra. Te az utóbbi években nem nagyon találtál hozzá hasonló vonzó, okos nőt, csak futó kalandjaid voltak és magányos vagy nagyon. Vágysz rá, de ott van benned a tüske, hogy kidobott és másokkal volt. Inkább maradnál magányos vagy félretennéd a büszkeséged és adnál neki egy esélyt?
2023. ápr. 3. 19:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy eltartót keresne a gyerekekhez mert az alfa lelépett.


Hülye vagy ha vissza engeded.

2023. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt
2023. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Inkább maradnátok magányosan, egyedül, ahelyett, hogy lehetne egy gyönyörű párotok, és túllépnétek az évekkel ezelőtti sérelmeken?
2023. ápr. 4. 11:09
 14/26 anonim ***** válasza:
15%
Gyerek nélkül vissza fogadtam, volt 3 év külön élés. Viszont én szabályokat állítottam fel. Napi orál, mikor kedvem van akkor szex is, azt csinálja amit én mondok, háztartást vezet, pénzemből nem gazdálkodik csak én. Elfogadta, együtt élünk.
2023. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
85%

#13! Miből gondolod, hogy magányos az, akinek nincs otthon egy r.banca?😂

Mielőtt még beleélnéd magad, ez nem évekkel ezelőtti sérelem, hanem a jelen es a jövő. Ugyanúgy megcsalna, max.nem hagyna el, mert nem találna masik marhát, aki pénzelné a gyerekét.

2023. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Más gyerekét nevelni úgy hogy egyszer az anya ott hagyott? Szerintem ezt neked kell eldönteni nem az itt kommenteket íróknak. Ha vissza fogadós akkor az a te döntésed.
2023. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem látod, hogy nem jött össze neki más faszival és ráadásul még egy gyereket is benyelt. Most a biztonságos opcióra hajt: rád.


Viszont te meg azt látod csak az egész szituban, hogy szép értelmes nő..... Hát inkább egyedül mint szamárként.

2023. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogadnám vissza - az lenne az érzésem, hogy azért keres téged, mert egy megbízható balek vagy, aki pénzelné a gyereket meg segítene felnevelni, eltartani.
2023. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%

Én ismertem olyan személyt, férfit, akinek az élete szerelme máshoz ment hozzá, és évtizedek múlva, már erős középkorúként összejöttek. Persze a nő már elvált - vagy nem volt házas, passz, de szerintem sanszos-, és naná, hogy gyereket is hozott a kapcsolatba.


A faszi összejött vele, vagy visszafogadta, és esküvő is volt, meg minden. És mikor láttuk őket, úgy viselkedtek, mint valami elsőszerelmes tini. Azóta meg közösen kirándulgatnak, nyaralgatnak, stb.

Nem ítélkezem és nem érdekel, csak leírtam, hogy ilyet is láttam. Amúgy relatív a fickó gazdag... azt azért megjegyzem.


Én nem tudnék ilyen helyzetet kezelni, és nem fogadnám vissza a nőt. Gyerekkel pláne, akkor sem, ha "életem szerelme" volt egy időben. És nem a gyerek lenne a főbb gond, hanem hogy megtortúráztatott, felesleges köröket futott meg tönkretette a kapcsolatunk. De szerencsére ezt hipotetikusan írom.

2023. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

#19-es vagyok.


Egyetértek a többséggel, egy biztos pont kell neki, meg immár a gyereke helyzetét is biztosítani akarja; ez te vagy, ahogy fogalmaztak "balek" formájában, ha visszafogadod. Ne tedd. Viszont a döntés a tiéd.


A #14-es kommentjét olvasva meg lol. Ha ez igaz, akkor nagy májer ez a #14-es barátunk.

2023. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!