Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszafogadnád a volt barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnád a volt barátnőd vagy feleséged ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy pár éve otthagyott egy másik férfiért. Utána volt több hosszabb-rövidebb kapcsolata, az egyikből lett egy gyermeke. Három-négy évvel a szakítás után megkeresne, hogy próbáljátok újra. Te az utóbbi években nem nagyon találtál hozzá hasonló vonzó, okos nőt, csak futó kalandjaid voltak és magányos vagy nagyon. Vágysz rá, de ott van benned a tüske, hogy kidobott és másokkal volt. Inkább maradnál magányos vagy félretennéd a büszkeséged és adnál neki egy esélyt?
2023. ápr. 3. 19:38
1 2 3
 21/26 NTBS ***** válasza:
80%
Nem. Főleg a gyerek miatt. Sajnos volt, amikor vált nővel éltem. A gyermek apja mindent megtett, hogy szétmenjünk. De ügyesen, hogy én legyek a hibás.
2023. ápr. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem szabad esélyt adni egy ilyen nőnek! Rosszúl járnál vele! Keress egy gyerekteken rendes nőt magadnak!
2023. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
48%

Ha vágysz rá akkor adj még egy esélyt neki.

Mi történhet legrosszabb esetben?

Újra összetöri a szíved?

Akkor nagyon rossz lesz de ha meg sem próbálod.

Változhat az ember így ő is lehet megkomolyodott.

2023. ápr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
55%
Ha vissza akar jönni, akkor engedd. Nincs jobb megoldás jelenleg.
2023. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ott hagyott, tehát nem szeretett. A másik, hogy hozna egy gyereket is magával, aki nem a tiéd.

Ez a nő csak menedéket keres nálad, mert az előzőek nem jöttek be neki.

Ezek alapján vissza nem fogadnám a helyedben.

Hasonló helyzetben voltam, csak ott nem volt gyerek, de ugyse fogadtam vissza. Nem tudtam már bízni benne, bármikor újra eljátszhatja, hogy lelép.

Zárd le és engedd el! :)

2023. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments. Exxel soha nem kezdek semmit. Ez csak olyan palimadarat keres akin élősködhet a kölykével.
2023. ápr. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!