Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20 és 40 év közötti nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 és 40 év közötti nőknek nagyjából hány százaléka él egyedül az országban?

Figyelt kérdés

Tegnap délután egy pécsi Interspar pénztáránál arra lettem figyelmes, hogy az előttem álló kb. 30 éves nő a szalagra helyezett árucikkei összetétele és mennyisége alapján teljesen biztosan egyedül él, amin én nagyon ledöbbentem. Bár az arcára sokan azt mondanák, hogy átlagos, de szerintem szép, emellett szép formás a teste, igényes megjelenésű, jó ránézni. Szóval összességében illik rá az ÍZIG-VÉRIG NŐ megnevezés.

Ha már az ő szintjén is jelentős számban egyedül élhetnek, akkor az a gyanúm, hogy nagyon sok nő lehet olyan helyzetben, hogy üres lakásba megy haza.


2023. máj. 27. 19:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
És ez neked baj?
2023. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%

Nem üres lakásokba kéne hazamenni, hanem hobbikra járni. Meg nem ártana ha lehetne a nőkkel beszélgetni. Nem kapcsolatról, nem mindenféle randiról, hanem csak úgy, normál emberi dologokról. De nem ők inkább az üres lakásba mennek haza, hát úgy kell nekik.

Akivel nem lehet beszélni, annak nem is lessz párja.

2023. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
34,8 százalékuk él egyedül.
2023. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
43,8 százalék.
2023. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Sokan élnek egyedül, keress a KSH honlapján.

A szingliségnek nem sok köze van a kinézethez.

2023. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Bárki lehet átmenetileg egyedül.

Nálunk a munkahelyemen a többségnek van párja.

2023. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Honnan veszed hogy egyedül él? Én házas vagyok de ha gyorsan kell valami vagy csak x dologból fogytunk ki, akkor csak azt az x dolgot veszem. Tehát a szalagra pakolt termékek alapján bárki gondolhatja hogy egyedül élek, pedig nem.
2023. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én pl egyedül élek. 29 éves vagyok. :) nem érzem hogy annyira gáz lennék emiatt😁
2023. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Én exmodellként 28 évesen az anyámmal élek és soha nem volt még párom, na akkor itt összeomlik a mátrix?
2023. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
én is egyedül élek és jól érzem magam szóval mi a probléma?
2023. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!