Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20 és 40 év közötti nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 és 40 év közötti nőknek nagyjából hány százaléka él egyedül az országban?

Figyelt kérdés

Tegnap délután egy pécsi Interspar pénztáránál arra lettem figyelmes, hogy az előttem álló kb. 30 éves nő a szalagra helyezett árucikkei összetétele és mennyisége alapján teljesen biztosan egyedül él, amin én nagyon ledöbbentem. Bár az arcára sokan azt mondanák, hogy átlagos, de szerintem szép, emellett szép formás a teste, igényes megjelenésű, jó ránézni. Szóval összességében illik rá az ÍZIG-VÉRIG NŐ megnevezés.

Ha már az ő szintjén is jelentős számban egyedül élhetnek, akkor az a gyanúm, hogy nagyon sok nő lehet olyan helyzetben, hogy üres lakásba megy haza.


2023. máj. 27. 19:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen termékek alapján gondolod, hogy egyedül él?
2023. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
17%
3 méretes uborka, 2 répa meg egy csomag banán volt a szalagon. Hány répás-banános-uborkás kaját ismertek?
2023. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%

"Nem üres lakásokba kéne hazamenni, hanem hobbikra járni."


Akkor te menj oda.

2023. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%
12. Tök jó, hogy egy nő már ilyen dolgokat sem vásárolhat anélkül, hogy a "teremtés koronája" ne a szexet lássa benne 🙄 Ti lehet, hogy minden pna méretű/formájú lyukat megdugnátok, de nekünk nem azon jár az agyunk, hogy bármi fsz formájú dolgot magunkba dugdossunk.
2023. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy nem is egyedül él

Lehet, hogy egyedül él, de van párja, csak elutazott, még nem élnek együtt stb

Lehet, hogy nem is akar párt

Lehet, hogy csak átmenetileg szingli (éppen szakított a párjával)


Nem ismerek olyat, aki egyedül él ebben a korosztályban. Igaz, a legtöbb ismerősöm egyetemista és van lakótársa vagy koliban lakik. Lakótársa van akkor is, ha van (vele nem együtt élő) párja

2023. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%

"a szalagra helyezett árucikkei összetétele és mennyisége alapján teljesen biztosan egyedül él,"


Húha, áruld már el, miből vontad le ezt az igen biztos következtetést.

2023. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%
1 hete még azon visitott itt valaki hogy nincsenek szingli nők és súlyos ferfitobblet van...
2023. máj. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
42%
17. És akkor mi van? Az nem ő volt. Szerintem sincs férfitőblet. Na puff. Mégis incelnek vagyok minősítve, csak mert a nők szerintem más szempontok alapján válogatnak mint a férfiak.
2023. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
21%

Százalékot nem tudok mondani, de üres lakásba megy haza a szingli nők többsége sem, az szinte 100%, mivel nem keresnek annyi pénzt, hogy egyedül fel tudnának tartani egy albérletet. Vagy a szülőkkel élnek vagy lakótársakkal.


Egyébként az engem is érdekelne, hogy mit vett a nő, aminek az összetételéből, mennyiségéből azt szűrted le, hogy szingli? Mert én általában 1-2 apróságért szoktam egyszerre beugrani a boltba, akkor ebből rögtön az következik, hogy szingli vagyok? Például veszek egy fél literes üdítőt meg egy kakaós csigát. Akkor szingli vagyok, mert tuti egyedül eszem meg? És mi van, ha elfelezem a barátommal? Vagy ha veszek kettőt mindkettőből, akkor tuti van barátom, mert vele együtt akarom megenni? Na és mi van, ha szingli vagyok és mindkettőt magamnak vettem? :D

2023. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
61%

"Százalékot nem tudok mondani, de üres lakásba megy haza a szingli nők többsége sem, az szinte 100%, mivel nem keresnek annyi pénzt, hogy egyedül fel tudnának tartani egy albérletet."


???

2023. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!