Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek egymás közt furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek egymás közt furcsa hogy van aki férfi külsőjéhez míg más csak sikerességéhez tud vonzódni?

Figyelt kérdés

Nők, barátnők egymást néha nem tartják furcsának hogy egy részük belépőnek tekinti hogy a férfi külsőre vonzó legyen és utána nézi a többi dolgot, míg más nőknek ha a férfi sikeres és egzisztenciálisan erős akkor ez felülír minden mást és tényleg nem számít hogy csúnya a pasi, mert azt már nem látja mert ő egy vonzó pasit lát.


Nők van hogy egymást nem értik ez miatt, hogy pl. barátnődre hajt egy sikeres pasi aki annak viszont nem tetszik és te győzködnéd barátnődet hogy dehát ez egy sikeres vállalkozó nem látod, és ő nem látja mert ő csak egy kopasz pocakos csúnya pasit lát és nem számít milyen életszínvonalat tudna biztosítani.


A másik nő meg azt nem érti hogy hogy lehet egy szépfiúval boldog lenni, amikor az átlagosan keres és nem jómódú.



2023. máj. 29. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem furcsa. Különbözőek vagyunk, így van rendjén.
2023. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
1. Különbözőek vagyunk, de ez a különbözőség azért nem megy túl messzire. Legyen jóképű, magas, sportos, vagy legyen gazdag, sikeres, jómódú. Vagy legyen nagy dumás, tökös, magabiztos. Oké. De ezek ellenkezőit senki nem tartja vonzónak. Ki mondogatja, hogy legyen a férfi alacsony, vagy legyen sovány? Ki mondja, hogy legyen átlagos anyagi helyzete? Vagy legyen csendes, visszafogott? Szóval annyira azért nem vagyunk különbözőek.
2023. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
En az eletkorra vagyok igy. El nem birom kepzelni mas nok 5-10-15, sot 20 evvel idosebb faszikhoz oszinten, szerelemmel, szexualis vaggyal legyenek, meg akkor is hajonny depp vagy george clooney. Nekem max 3 ev, de abbol is a 30asnak tuno pasik jonnek be, pedig 40es no vagyok.
2023. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
3. Ez is jó példa, van akinek a huszonévesek jönnek be, van akiknek a harmincasok, de mondjuk az ötvenesek még az ötvenesek sem.
2023. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
#3 Nekem kifejezetten a társaságban csendes, visszafogott férfiak a szimpatikusak, akik nem érzik azt, hogy mindenáron ki kell vívniuk a társaság figyelmét. Nekem ez sokkal érettebb személyiséget mutat, és mivel nekem az a legfontosabb egy párkapcsatnál, hogy érett személyiség legyen a másik, kifejezetten kerülöm a nagydumásokat,mert ők csak látszólag férfias, határozott emberek.
2023. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
#5 vagyok,#2-nek szólt a válaszom.
2023. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

2


Én pont a csendes, visszafogott férfiakat kedvelem, ilyen a párom is. Nem érdekeltek soha a "nagydumások".

2023. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem találkoztam olyan női egyeddel, akinek ne az összkép lett volna fontos. Nekem az a fura, hogy ti ilyen nőket szedtek össze.
2023. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne furcsa? Kb oviban rájössz, hogy mindenki más.
2023. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

U hát nagyon elitélem emiatt a barátnőimet, gondolhatod. Pontosan ugyanannyira mint ahogy a férfiak elitelik egymást azért, hogy szép, és házias barátnőre vágynak..😂😂😂


A legközelebbi barátnőimmel néha kikérjük egymás véleményét a kiszemeltjeinkről, aztán ha defektes a pali, azt szóvá is tesszük egymásnak. De van két bátyám + használtam már életem folyamán az internetet, és látom hogy a férfiak egymás között ezerszer degradálóbban beszélnek a nőkről, szóval emiatt sosem lesz lelkifurdalásom.

2023. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!