Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet hogy egy kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hogy egy kövér nővel ilyen erős szexuális vonzódás alakuljon ki?

Figyelt kérdés

30 vagyok ő meg 36 éves nő.

Írtunk egymásnak, valahogy a képei is tetszettek bár láttam hogy elég husis forma.

Aztán jött a tali és mint a derült égből a villámcsapás.Arca szép, szexi szoknya,ruha rajta ott helyben végem lett.Pedig az életben nem érdekeltek az ilyen nők.

Neki is bejövök többször írta,mondta azóta.

Ha nem beszélünk egy vagy két órát már a falat kaparom,hív mindig hogy jön át este,nőként elakar vinni pár helyre hogy ő fizetné.

Egyszerűen nem tudom mi van velem.

Vannak ilyen erős vonzódás elsőnek?

Vagy hogyan lehetséges ez?

Egyikünk se olyan de első randin szex is volt, életemben nem volt még ilyen jó mint vele.

Azt se tudom mi történik velem, mi a fene ez?


2023. máj. 31. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Hogyan lehet? Hát így.
2023. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyunk egyformák.


Neked ez bejön.


Ha ez neked tetszik és jól érzed magad vele, akkor sok sikert a továbbiakban.

Ne komplikáld túl.

2023. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Érezzétek jòl magatokat együtt.
2023. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2%
Kicsit fiatal vagy hozza ocskos.
2023. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet? Hát úgy ahogy a világ sok milliárdnyi kövér és mindenféle alkatú nőjének van pasija aki jóízűen megtudja. Most úgy csinálsz mintha egy túlsúlyos nő az nem lehetne vonzó egyáltalán.
2023. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy a husi ferfit is bejohet egy szep nonek.
2023. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Tudtad nincs remenyed a vékony nőknél ezért a tudat alattid meggyőzött hogy jó ez neked.
2023. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás, kémia...Nem kérdezi, hogy kövér, vagy vékony kell egyáltalán.
2023. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Te huszonevesen nem kurtad vegig a milfeket? Nem dugtal jokat tinikkel? 8-10 tiniből azért 1 mindig jó. Milfeknél ennél jobb az arány.
2023. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem mi olyan megdöbbentő? Biológiailag úgy vagyunk kódolva, hogy a teltebb nőkre beinduljunk. Az, hogy a társadalmi nyomás a hozzád hasonló emberekbe milyen ideálképet ültet a nőkről persze más tészta.

29/F

2023. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!