Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak akik azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik azért nem találnak barátnők mert kövérek, miért nem tudják felfogni hogy le is lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Szinte minden második kérdés arról panaszkodnak hogy el vannak hízva és emiatt nem találnak barátnőt.


Ahelyett hogy itt siránkoztok, miért nem kezdtek el edzeni?


Ilyenkor két választásod van ebben a helyzetben:


1. lefogysz és találsz barátnőt.

2. Nem fogysz le, és inkább siránkozol egész életeden.


Melyiket választod? A döntés rajtad múlik!


Ha hormonális gondodjaid vannak, edzéssel és a helyes táplálkozással helyre áll a hormon háztartásod, így ne ebben keresd a kifogásokat.



ex-incel voltam és már van

barátnőm. Ráadásul szép is a barátnőm mielőtt kötekednél…


Sok sikert!



2023. máj. 31. 22:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Van aki vekonyan meg rondabb lesz..
2023. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%
Kit érdekelnek az itt siránkozók?! Ha van csajod akkor meg pláne nem értelek...
2023. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

“Van aki vekonyan meg rondabb lesz..”


Tipikus kifogás… ilyen mentalitással nem lehet rajtatok segíteni.

2023. máj. 31. 23:03
 4/25 A kérdező kommentje:

“Kit érdekelnek az itt siránkozók?! Ha van csajod akkor meg pláne nem értelek...”


Próbálok a férfi társaimnak segíteni, mert hasonló cipőben jártam régebben.

De gondolom hiába erőltetem magam, mert az egoizmusra nincs ellenszer.

2023. máj. 31. 23:05
 5/25 anonim ***** válasza:
53%

A másik, hogy "nem vagyok jóképű"...

Jóistengyerele, hát férfiak vagytok! A szemed állásán kívül kb bármit át tudsz variálni magadon az arcszőrzeteddel. A szakáll és bajusz több tucat verzióját lehet végigpróbálni, hogy mi áll jól, a frizuraváltásról nem is beszélve.

Ehhez képest, ha egy nőnek nincs szép arca, max a vastag vakolattal operálhat, de azt ugye este le kell mosni 😬


Amúgy meg nem soványnak kell lenni, hanem sportosnak, és meg van oldva a súlymegtartás és a jó kinézet problémaköre is.

2023. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Én nőként mondom, hogy pcos vagyok nem tudok lefogyni és a legutóbbi randim is a súlyom miatt fulladt kudarcba. Nyilván hiába mondtam ,hogy a betegségem miatt nem tudok fogyni... Az már senkit se érdekel.... A vicc az volt ,hogy egy hete már beszélgettünk és nagyon bejöttünk egymásnak, tudta hogyan nézek ki képek alapján.....mégis elő találkozás után ez lett a vége....csak akkor minek hitegetett egy hétig. Akkor szerinted ilyen esetben mi a megoldás ?
2023. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

6-os,


Az badarság hogy a “betegséged” miatt nem tudsz fogyni, ilyenkor egy étrendet kell össze állítanod amivel annyit kalóriát eszel amennyit el is tudsz égetni a nap folyamán.


[link]


Ha gondolod dobj egy üzit, és részletesen elmagyarázom mert ez egy eléggé bonyolult dolog ha még sosem diétáztál.

2023. jún. 1. 00:12
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
6 az is kezelhető! Csak sok munka van vele!
2023. jún. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező ha neked minden habostorta az életedben akkor mi vett rà erre a kérdésre? De elmondanám neked ahány ember annyi szervezet. Én olyan vagyok hogyha semmit nem csinálok (a diétás étrenden kívül) úgy stagnál a súlyom, kövér vagyok és semmi nem változik. Ha hallgatok a nem kért tanácsokra és elkezdek heti 3 nap edzeni, azonnal felfelé megindul a súlyom. (Nem tudom izom e ami ilyenkor gyarapszik de én csak azt látom hogy többet mutat a mérleg). Hosszú idő után tegnap a futopad mellé újra súlyzós edzést is toltam. Ma reggelre 1,7 kgal több lett a súlyom mint tegnap este. Szeritned nem normális ? 🤣☹️
2023. jún. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Magyarországon minden pufi betegség miatt dundi. Szó sincs lustaságról," zabálásról ".
2023. jún. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!