Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak akik azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik azért nem találnak barátnők mert kövérek, miért nem tudják felfogni hogy le is lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Szinte minden második kérdés arról panaszkodnak hogy el vannak hízva és emiatt nem találnak barátnőt.


Ahelyett hogy itt siránkoztok, miért nem kezdtek el edzeni?


Ilyenkor két választásod van ebben a helyzetben:


1. lefogysz és találsz barátnőt.

2. Nem fogysz le, és inkább siránkozol egész életeden.


Melyiket választod? A döntés rajtad múlik!


Ha hormonális gondodjaid vannak, edzéssel és a helyes táplálkozással helyre áll a hormon háztartásod, így ne ebben keresd a kifogásokat.



ex-incel voltam és már van

barátnőm. Ráadásul szép is a barátnőm mielőtt kötekednél…


Sok sikert!



2023. máj. 31. 22:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%

Basszus mennyi kifogás 😀

Ha izmot építesz, nő az izomtömeged... érted TÖMEGED, döbbenet 😱

Mérlegen naponta álldigálni tök felesleges, a napi súlyunk attól is változhat, hogy mennyi kaja maradt a beleinkben, de nőknél a menzesz is bezavar.

Ha az ember változtatni akar, akkor változtat. Életmódon. Nincs értelme egy-egy alkalomnak a kondiban, vagy két hét fogyókúrának. Ez ilyen drágáim, vagy lehet sopánkodni tovább.

2023. jún. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%

6os, férfiak viszonylag ritkán pcos-ak...


Amúgy azzal is leehet fogyni. Nekem is hormongondom van, rohadt nehezen, de lehet. Igaz, ehhez tripla annyi erőfeszítés kell, mint azoknak, akiknek rendesen működik a hormonháztartása, de lehet. Az igazi kérdés az, hogy hajlandó -e az ember ennyit belefektetni, vagy megbarátkozik azzal, h dagi. A pasiknak sokkal könnyebb fogyni, ez biológia.

2023. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

"Jóistengyerele, hát férfiak vagytok! A szemed állásán kívül kb bármit át tudsz variálni magadon az arcszőrzeteddel. A szakáll és bajusz több tucat verzióját lehet végigpróbálni, hogy mi áll jól, a frizuraváltásról nem is beszélve."


Jó vicc! Na és akinek csak ritka pár szálas szakálla nő? Vagy kopaszodik?

Mind két eset gyakran előfordul férfiaknál.

De akinek rendben van a haja és szakálla is, még akkor sem lesz olyan arca mint chris hemsworthnek. Soha!

2023. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
26%

A nők nehezebben fogynak le és idősebben még nehezebb a dolog. A férfiaknak nem tudom, mi a mentségük. Azért egy kevés hajjal megáldott, kigyúrt pasas is tud vonzó lenni, elég sokan rajonganak Stathamért.

A másik meg, hogy vékony nőként én többször kapok beszólást, hogy hogy nézek ki, pedig nekem nincs bajom magammal meg már el is keltem. Most inkább a soványakat piszkálják, úgy érzem.

2023. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Fura, én egy kérdést se láttam, ahol BÁRKI azt írná, higy ezért incel...


A többség a magasságot és az arcformát említi. Ez az elsö hogy valaki erröl ír, pláne muris, hogy elvileg pont a nem létezö dagi inceleket ostorozza! 😂😂😂

2023. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Fun fact: edzéssel senki nem fogy! Koplalással lehet fogyni. Attól, hogy keti jétszer düc-düc zenére izmozol sose fogst lefogyni.
2023. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%

"Fun fact: edzéssel senki nem fogy!"


De, edzéssel lehet. Kondiban majommodással nem. Heti 4-5 futás folyamatosan emelt távon, és szépen mennek majd le a kilók.

2023. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

17! Nem, nem lehet.

Ha valaki keményen éhezik, akkor fogy , attól, hogy többet mozog sose fog. Sőt! Ironikus módon sokszor még többet is eszik, mert úgy van vele, higy "lemozogja".

2023. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
87%

18. Hány futót ismersz? Akinek mennek rendszeresen a félmaratonok, hidd el, hogy nincsenek súlyproblémáik 😃 mióta heti 4x megyek 5-7 kilit (és ez még nem is sok), szépen fogyok lefelé, pedig nem eszek többet. Ráadásul 37 vagyok, és egy éve szültem, szóval sokszorosan "hikomat" vagyok fogyásilag.

Kalóriadeficit. Ennyi a fogyás, nem több. És ha a szokásos kalóriád mellé többet égetsz el (márpedig a futás erre tök jó), akkor fogyni fogsz. Ez nem agysebészet.

Ellenben kemény munka, és nem csak tinglitanglizás a teremben 🤷‍♀️ de tudom a kifogás az mindig nagyon megy.

2023. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
80%
#18 Látom nem vagy a legélesebb kés a fiókban... de még csak a szimpla matek se megy...
2023. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!