Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért ennyire nagyravágyóak és nagyigényűek illetve férfiak felső 1%-ra hajtanak? (Főleg 25-30 év közötti korosztály)

Figyelt kérdés

A közösségi média miatt álomvilágban él a többség szerintem.

Belső igény:

-szórakoztató legyen, ne legyen unalmas

-maximálisan a kedvébe járjon (szóban mindig azt mondják neki amit hallani akar)

-nagydumás és nagyhangú (még nem látom volna olyan nőt, akinek ne tetszett volna az ilyen)

-órákig beszélni a semmiről, férfi szempontból unalmas témákról (lelkizés.., nem az a gond, hogy beszélgetünk, hanem hosszan, és ugyanazt mondja el)


Igény:

-majdnem minden nap pláza vásárlás

-évi 1 drága nyaralás külföldre

-leglább 2-3 havonta welness, nyaralás, fesztivál, drága koncert stb.

-szinte minden napra: étterem, kávézó, cukrászda stb.

-folytonos lakberendezés és lakásátalakítás: a jelenlegi padló és fal színe az nem jó... nem tetszik a bútor színe vagy ez a bútor má régi és csúnya vegyünk újat

-havonta 1 alkalommal drágább (50-100 e feleti) vásárlások, shoppingolni: ruha, cipő, táska stb. (többségében ezek gyűjtése)

-random disztárgy és cserepes kész növény vásárlása (kertészkedés..)

-saját autó (tudom Magyarországon az autó presztízs, ebből a nők 95%-a nem enged)

-saját ingatlan (30-as évi végén járó férfinak miből?)

-legalább nettó 600-800 e Ft kereset (ksh szerint ez átlagon felüli)

-társadalmi és munkahelyi státusz: lehetőleg minél magasabb beosztásban dolgozzon


Jellemzők:

-mások véleményétől való függőség: mit gondolnak a barátnői és a barátai, közeli ismerősei (talán az ismerőseiddel fogod leélni az életedet?)

-páváskodás: megkell mutatni, hogy ő szép ruhákba és szép helyeken jár/nyaral (külvilág felé ezt kell demonstrálni legalább 2 havonta)

-kényesek: sokszor beszélnek a szagról és fújjognak pl. múltkor a teremben/buszon sok és büdös ember volt ( ez nagyon taszító)


2023. jún. 7. 06:15
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
89%

Kerdező!

Gondolom a te elvarásaid viszont az egekben vannak, ami a külsőt illeti. Legyen vékony, széparcu stb?

2023. jún. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
90%
A "nagyravágyás" nem az amikor akarsz valamit amit megkaphatsz, hanem pont az amit a férfiak(incelek) csinálnak, mikor olyanra vágynak ami jóval a szintjük feletti. És ha nem kapják meg akkor ezeket a szintjük feletti nőket hibáztatják. Na ilyet a nőktől nem látsz, akkor ki is a nagyravágyó???
2023. jún. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
Nekem inkább a belső a fontos legyen pl. diplomás és értelmes dolgokról tudjunk beszélgetni. Tehat ne a cipőkről és ruhákról.. beszéljen folyton. Külsőt illetően nincsenek nagy igényeim, nem kell instagram modell.
2023. jún. 7. 07:57
 24/52 anonim ***** válasza:
6%

#22

Tudod mennyien jelentkeztek a "Nagy Ő" műsorba?

A Jákob Zoli igen csak felül múlja mindegyik szintjét. Nem?

Miről szól amit írtál Angyalbögyörő?

2023. jún. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
88%

Két pici apróság.


1. Nem hiszem, hogy egy 48 éves, két gyerekes, elvált konyhásnéninek ilyen elvárásai vannak. Vagy egy enyhén túlsúlyos, szüleivel élő, frissen végzett óvónőnek, aki önkormányzati bérlakásban nőtt fel. Vagy egy 35 évesen is szűz, nem szép, de erősen vallásos nönek. Vagy a kalauznőnek a vonaton, akit heti egyszer elver a férje, de anyagi okokból nem tud válni. Vagy, vagy, vagy... Végtelenségig lehetne sorolni.

Igen, így van, ezt csak egy nagyon szűk réteg tudja megteremteni, a nagytöbbség számára elérhetetlen. Ennek ellenére a dagadt, minimálbéres, nőverő, alkoholista segédmunkások többsége is kapcsolatban van. Akkor hogy a jó büdös francban lehet azt állítani, hogy MINDEN nőnek ezek az igényei???

(Hát úgy, hogy megint a nő = a maximum 25 éves, instapozitív cicababa 🤗)


2. Igen, nekem ez az alap. Többek között ezért élek és dolgozok külföldön évek óta, mert nem akarok úgy élni, hogy "nagyigényű és nagyravágyó" legyen egy randi egy cukrászdában, évi egy hét nyaralás, vagy egy kényelmes életszínvonal. Oké, a saját ingatlan jelenleg nem terv, így ugyanis nem okoz gondot az ország másik végébe költözni, ha ott kapok jó ajánlatot.


De ez valami borzalom, amit itt a pasik lerendeznek, hogy az extra elvárás, hogy tudjunk a pasival beszélgetni, jól érezzük magunkat a társaságában. Hogy mi vaaaaan?! Te mégis hogy képzelsz el egy kapcsolatot?? Ott egy szuperjó nő, aki csettintésre ugrik a farkadra, aztán a nap többi részében észrevétlenül fotoszintetizál a sarokban?

Aztán megy a hiszti, hogy nem kelletek senkinek... Vajon miért nem?

2023. jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
15%

#25


Az a egyed aki saját hazájában nem tud megélni, ássa el magát.

2023. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
80%

De miért baj, ha ketten felesben elmentek nyaralni vagy wellnesbe? Vagy ugy erted mindent a pasi fizet? Azert azt baromi keves ferfi teheti meg, hogy millios nyaralast kicsenget evente. De szerintem te nem igy ertetted, igaz? Azt sem ertem hogy jon ide, hogy a no mit vasarol a plázában maganak es hányszor?? Vagy ezt is a pasi fizeti? Nem tudom milyen álomvilágban élsz, ilyet maximum a 20-30-40 ev korkulonbseges pasik tesznek meg.

Szoval az miert zavar, ha a nonek van erre penze es megveszi maganak a dolgokat??

2023. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
29%
Az itteni női válaszolók ennyire nem veszik magukat észre? XD Idejönnek 30-40-es budapesti, diplomás, top 10%-ban kereső, irodai munkát végző vagy vállalkozó nőként és rámondják az életmódjukra, fizetésükre, hogy ez a normális. Neked biztos, meg ha körülnézel a szűk környezetedben. De nem lehettek ennyire tudatlanok és tájékozatlanok, hogy ne tudjátok, hogy a magyar emberek 95% nemtől függetlenül nem így él, nem ennyit keres. Én ezt a fajta szűklátókörűséget nem szeretem, amikor valaki ennyire csak a szűk környezetéből indul ki, ennyire nincs kapcsolata a külvilággal, vagy más emberek életével. Úgy érződik, mintha trollok lennétek.
2023. jún. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
67%

#28

95% nem...max 30%! És pontosan tisztában vagyunk vele, hogy nem mindenki keresi meg a havi 6-800 ezret, mint mi, tanult értekesebb nők! De kérdem én, miert kezdjek a 30%al? Köszönöm, nekem jó a nálam többet kereső, sikeres, nem csóró, nem szerencsetlen, felső 30%os vőlegényem! És ha nem talaltam volna ilyet, akkor inkább maradok egyedül, minthogy egy kérdezőhöz hasonló lúzert eltartsak

2023. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
85%

Hát Magyarországon az átlag kereset marhára nem 600 ezer 😅 sok nyelvet beszélők diplomás se keres annyit és annyi van belőlük, hogy nem talál munkát.


De kérdező...az az 1 százalék🤣...akkor már kihaltunk volna ha minden nőnek ilyen igényei lennének.

Rengeteg átlag embet ismerek (saját lakás, kocsi, 300 alatt kereső, stb... között), akinek egész csinos nője van és családja.


Talán pár csaj szajkozza mindig ezt az ez legyen az legyen dolgotok meg a sikertelen (nem a pénzt miatt az) férfiak...merthát valamire fogni kell, hogy nincs senkije. Persze magába nem nézne.

Avval viszont egyetértek, hogy sok nőnek vannak olyan igényei ami nevetséges szint, pláne hogy ő maga se tudja hozni. De ahogy írta valaki...sok olyan pasi is van, aki a mamahotelből cuccolna pár hónap után.


1

És igen...ne legyen unalmas, legyen benne élet.

2

Ne! Ne azt mondja! A saját véleményét mondja és vállalja ha emiatt van egy kis vita...de ugye sok pasi inkább kerüli a vitát, nem ám konfrontálodni kell.

Én nem szeretem a bologato szamarakat.

3

Irritáló számomra a nagydumás, állandóan beszélők pasi...pláne ha a semmiről beszél.

4

A lelkizés...sok pasinak nem is lehet semmit mondani, mert érzelmi intelligencia kb 0. Persze túlzásba se kell vinni a nyáladzást.

5

Plázában kb 3 éve nem voltam🤣, rühellek vásárolni. Ruhát is úgy veszek, hogy kb 10 perc...max a sor miatt több (nem, nem öltözöm szarul).

6

Évi egy nyaralás...igen. Van rá pénzem és olyan pár kell, akinek szintén van. Mellesleg idén hajóútra megyünk...nem sokkal drágább mint a Balaton. Csak ugye aki sose utazott vagy a Balatonra se ért le az az árakat se tudja.

7

Wellness nekem full unalmas...inkább élményfürdő, sima strand, egy jó túra/kirándulás, vidámpark.

Koncert jó helybeli is meg pl Bécsbe valami...de ha többet nem megyek se nagy baj. Én dobolok és dobszolo koncertekre megyek néha.

8

Szoktam főzni...párom is. De igen, néha étterem...van amikor egész héten onnan rendelek. Kiülni inkább barátokkal szoktam pl iszogatni...de jobban szeretem a kertipartikat vagy egy szalonnasütést az erdőbe.

9

Berendezve vettem ki a házat...nem mániám mindig újat venni, mert minek.

10

Egybe nem vásárolok ennyit. Van rá pénzem, de nem érdekel a márka se...nem vennék pl egy felsőt 20ért.

Akkor megyek vásárolni, amikor kell valami...nem hogy gyűjtöm 😂. Táskám kb van 2.

11

Nem kell sok dísz (kramanc) se, tudod mikor rakosgatom feleslegesen amikor takarítok. Növény is...nálam életbe marad 😅.

A kertészkedéssel meg nem tudom mi a baj?

12

Igen. Jogsi, autó már szinte alap kéne hogy legyen...pláne nem Budapesten (ugye nem csak az létezik). Nekem is van, sőt nagymotorom is.

Nem kell új kocsi vagy francos márka se. ÉS képzeld így is volt olyan párom, akinek nem volt kocsija. 🫨

13

Saját ingatlan nem érdekel...éljen külön. És nehéz összeszedni egy lakás árat is magyar átlag fizetésből...nálunk egy kis lyuk 30 milla.

14

400at keres már jó...egy jó szakmával is keres ennyit pl. Én itthon sok melóval kerestem 450et...abból is elvoltam albiban és nekem még gyerekem is van. Most kinn melózol havi 2800 euróért (jó munka), de kinn is élünk.

15

Hát már bocs...aki aszerint él hogy más mit gondol az jobb is ha nagyívből kerül. Magamnak akarok megfelelni és nem másnak (de aki számít az nem is szólna le semmilyen választásom miatt, a többi ember meg bocs, de nem érdekel).

16

A nagyzoló beképzelt majmokat nem szeretem.

"A bolond avval is dicsekszik amilye nincs...az okos azt is letagadja amilyen van.."

17

Tápos, finnyás pasikat nem szeretem.

N 31

2023. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!