Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez már elég lenne egy csinosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már elég lenne egy csinosabb gyári munkás csaj felszedéséhez?

Figyelt kérdés

havi nettó 600e

au a5

saját lakás budapesten az allee közelében

Mindezt egy 28 éves pasitól:)


2023. jún. 27. 07:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Kevés. De ez te is tudod azért írsz ki kérdést róla!
2023. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Emberileg kevés vagy, ha ilyen kérdés fogalmazódik meg benned.

Szeresd magad, a 600k, A5, meg a lakásod.

Ennyit érsz, nem többet.

2023. jún. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Csak akkor, ha nagyon jól nézel ki. Ha nem, akkor több pénz kell, hogy kompenzáld.
2023. jún. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Szánalmas, hogy 28 éves elvileg felnőtt férfi létedre ott tartasz, hogy pénzen akarsz barátnőt…
2023. jún. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha pusztán ilyen anyagi szempontok reklámozásával indulsz neki a társkeresésnek, akkor az egyetlen nőtípus, akit találsz majd, az anyagias férjvadászé lesz, aki pusztán azért keres társat, mert saját magának akar anyagi biztonságot. Az ilyen érdekkapcsolatok szoktak gyorsan kiüresedni és tönkremenni. A partnered pedig, ha valóban csinos, simán elhagy majd egy másik férfiért, mert egy idő után rájön, hogy neki az anyagiakon kívül lelki gazdagságra is szüksége van, ha nem akar az életébe véglegesen belekeseredni.
2023. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Elképesztőek az itteni nők!!


Minden kérdésnél ahol szóba kerülnek az anyagiak vagy a pénz szentül hirdetik, hogy a pasi gazdag legyen az CSAK ALAP annak ellenére, hogy ők cserébe csak a lábuk széttevését teszik bele a kapcsolatba(Néha még azt se csak a látványukat). Ha viszont egy pasi a pénzel próbálkozik és a fentebb leírtaknak megfelelően próbálja kezelni őket akkor az máris undorító vagy szánalmas.


👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

2023. jún. 27. 08:50
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

🤣🤣🤣

Na mutass már egy ilyen kommentet, ahova no írta oda, hogy a pasi legyen gazdag, ő meg csak a lábat rakja szét :D

Amúgy nem talált, most diplomáztam, fix munkahelyem volt/van az egyetem alatt/után, úgyhogy nálam labdába sem rugnal, kereshetsz bár mennyit, mert eltartom magam :D

2023. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%

Ez már elég lehet. Ennyiből már lehet öltözködni rendesen, gazdagabbnak nézhetsz ki és az autót se tudják beárazni, csak látja, hogy audi. Vidéki csajt nézz. Az szeretne egy stabil, ingyen lakhatást, hogy ne kelljen albit fizetni. Marha könnyen ágyba vihetők, ha azzal hitegeted, hogy komoly kapcsolatot keresel és később akár össze is költözhettek.

Legalább 10 nőt dugtam így meg a gyárból, ahol akkoriban melóztam😃.

2023. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
2023. jún. 27. 08:57
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
#6: Én nem azt mondtam, hogy undorító, aki a pénzét hangsúlyozza, hanem azt, hogy aki így keres társat, üzleti alapon, az azt kockáztatja, hogy nem lesznek a kapcsolatai tartósak. Ugyanis még az anyagias nők sem lelki zombik, és előbb-utóbb rájönnek, hogy hosszabb távon többre van szükségük az anyagiaknál. Persze csak ha kalandokat akarsz, akkor rajta.
2023. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!