Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők ízlése miért nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ízlése miért nem olyan változatos, mint a férfiaké?

Figyelt kérdés

Megkérdezel férfiakat, hogy milyen a tökéletes nő, mindenféle választ kapsz. A nőknek viszont mindene a magasság (180cm+), ez minimum a top3 legfontosabb tulajdonság között ott van. A szexualitásban pedig a nagyobb méret (15cm+) a jó.


Miért van az, hogy a férfiaknak mindenben eltérő az ízlésük, a nőknek pedig 2 fontos tényezőben is egységes?


Ezekre millió példát lehet hozni, akár innen is.



2023. júl. 4. 16:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/174 anonim ***** válasza:
84%

A nőknek VAN ízlése. A pasiknak elég, hogy van rajta luk.

Mellesleg egyik általad említett kritérium sincs a listámon a top3-ban. Biztos ufó vagyok🙄

2023. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/174 anonim ***** válasza:
84%

A pöcsméret a ti mániátok. Sok mindent hallottam már más nőktől, hogy mi tetszik nekik, de a farokméretet nem említik.


Ha most csak kitalált karakterekre gondolok filmekből, könyvekből, nem csak külsőre, belsőre is több fajta férfi tetszik.

2023. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/174 anonim ***** válasza:
81%
Hány nőt és férfit kérdeztél meg eme statisztikához?
2023. júl. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/174 A kérdező kommentje:

#16

Ami ilyen ritka, azt sose hiszik el.


#18

Hol? Az eltérő férfi ízlést se hívjuk azonnal fétisnek 60IQ felett.

2023. júl. 5. 08:11
 25/174 A kérdező kommentje:

#21

A legalja férfiaknak igen. A maradék 99%-nak nem mindegy.


#22

Mivel a férfit dobják/alázzák meg/csalják meg miatta, ha nem elég nagy, így nem csoda.

2023. júl. 5. 08:16
 26/174 A kérdező kommentje:
Amúgy olyan jó, hogy max 2-3 ember olvasta el a kérdést :D
2023. júl. 5. 08:17
 27/174 anonim ***** válasza:
87%
Umm, nekem pl kifejezetten a kifejezetten hosszú barna/sötét hajú, zenész (preferáltan gitáros) típus jön be (és szerencsére nekik pont én vagyok az esetük, haha). Jobb ha magasabb nálam mert én is elég magas vagyok, de voltam már olyannal is aki alacsonyabb volt, és igencsak jó volt a szex. Amíg nem elhízott, az alkata se nagyon érdekel, úgyis sörözni fogunk. Ez a típus jönne be akkor minden csajnak?
2023. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/174 A kérdező kommentje:
Minek kommentel, aki el se olvassa a kérdést?
2023. júl. 5. 15:40
 29/174 anonim ***** válasza:
89%

Te meg minek kérdezel, ha nem vagy hajlandó semmilyen választ elfogadni, ami nem neked bólogat?!

Az állításod egyértelműen nem igaz (igazából csak egy újabb szokásos általánosító maszlag), amit többen is cáfoltak példákkal alátámasztva. Mégis miféle egyéb választ vársz egy olyan kérdésre, aminek eleve már a tartalma hazugság?

2023. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/174 anonim ***** válasza:
90%

Én az egyik első kommentelő vagyok, aki írta, hogy a 165-170 centis férfiak az esetei. (Én 169 vagyok.) Ezenfelül a barna szemekért vagyok oda, szőke hosszabb hajjal. Az, hogy ez tetszik, az az jelenti, hogy ezeket a férfiakat hamarabb veszem észre a tömegben, hamarabb felkelti a pillanatnyi érdeklődésemet a megjelenésük. (Amit egy tizedmásodperc alatt le is lomboz egy bamba tekintet vagy alpári megszólalás.)


Na, ennek ellenére olyan férfit szeretek, mint ami a 27-es válaszolónak az esete.

2023. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!