Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők ízlése miért nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ízlése miért nem olyan változatos, mint a férfiaké?

Figyelt kérdés

Megkérdezel férfiakat, hogy milyen a tökéletes nő, mindenféle választ kapsz. A nőknek viszont mindene a magasság (180cm+), ez minimum a top3 legfontosabb tulajdonság között ott van. A szexualitásban pedig a nagyobb méret (15cm+) a jó.


Miért van az, hogy a férfiaknak mindenben eltérő az ízlésük, a nőknek pedig 2 fontos tényezőben is egységes?


Ezekre millió példát lehet hozni, akár innen is.



2023. júl. 4. 16:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/174 A kérdező kommentje:

#29

Mint írtam, max 2-3 komment volt válasz a kérdésre. Olvasd el, hogy miért. Ha nem érted, akkor majd leírom.

2023. júl. 5. 16:58
 32/174 anonim ***** válasza:
87%

31:


Ezt a kérdést csak cáfolni lehet. Milyen választ vársz erre? Csak az válasz, ami neked ad igazat? De hát nincsen.


Logikusan levezetve egy darab jellemzőt írtál le, amit mi csúnya, gonosz nők preferálunk, ami a magasság (a péniszméretet hagyjuk, az badarság - te meg tudod mondani talán, pontosan hány centi hosszú hajú lányok tetszenek? Na ugye…)

De ugyanezen a tengelyen foglal helyet az is, hogy ha ugyanerről kérdezed a férfiakat, azt fogják mondani, hogy a náluk alacsonyabb nőket szeretik. Ezzel pedig kirekesztik a 175 centi+ magas nőket. Pedig ez nem igaz. Ahogyan az sem, hogy minden nőnek a magas férfiak vannak ínyére. Ahogy írtam, nekem pont az alacsonyabbak tetszenek. Nem is csak a magasság, hanem a testarányaik miatt. “Kompaktabb” nekem.

2023. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/174 A kérdező kommentje:

#32

Ez kezd vicces lenni :D Jó veled beszélgetni, köszi, hogy itt vagy. (Nem irónia) Igen, a férfiak azt szeretik, ha a nő az alacsonyabb, de nekik nem kell 20-30cm különbség. A haj hosszát is kb meg lehet mondani. A péniszt viszont érzi is a nő, nem csak látja. Nem véletlenül az van a köztudatban, hogy a nők a nagyot szeretik. Amúgy volt itt egy kérdés, amiből kiderült, hogy a magas, nagyfarkú férfi a szexbomba csaj megfelelője.

2023. júl. 5. 17:31
 34/174 anonim ***** válasza:
92%
20/30 centit olyanok mondanak, akik sosem voltak ilyen magas partnerrel. Egyszer volt egy 198 centis barátom. Nagyon nem vonzott a magassága sajnos, az élet 25/30 centi különbséggel pedig egyenesen kényelmetlen volt mellette. Soha többet.
2023. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/174 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem általános, hogy 20-30 centis különbség legyen a nőnek az ideális.
2023. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/174 anonim ***** válasza:
86%

"Mivel a férfit dobják/alázzák meg/csalják meg miatta, ha nem elég nagy, így nem csoda."


Szerinted a nőt nem alázzák, dobják, csalják, csak azért, mert nem gumibaba?

2023. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/174 A kérdező kommentje:

#35

Én a legtöbb helyen ezt látom/hallom.


#36

Ritkán van olyan.

2023. júl. 5. 19:10
 38/174 anonim ***** válasza:
78%

Én meg nem hogy a legtöbb helyen, kb sehol nem hallom/látom ezt.

Ellenben, amit a 36-os ír, na az egyáltalán nem ritka jelenség!

2023. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/174 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem hallod ezt a legtöbb helyen. Csak direkt nyomod az abszurd baromságokat és provokálsz.
2023. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/174 A kérdező kommentje:

#38

Én meg olyat nem hallok.


#39

De. Olvass róla nyugodtan.

2023. júl. 5. 19:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!