Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban az olyan férfiaknak akik nem nagyon jóképűek, esélyük sincsen ilyesmire hogy egyéjszakás kaland vagy alkalmai kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy nőnek baromi nagy választéka van férfiakból. Mindenféle kapcsolatra, de különösképpen az alkalmi kalandokra, arra tényleg minden egyes nőnek több ezer instant jelentkezője van. Miért ne választana akkor egy külsőre is bomba pasit? Végül is ez teljesen logikus.

Azoknak a férfiaknak akiknek a külsejük nem túl jó, átlagos vagy az alatti, így ilyen jellegű kalandokra esélyük sincs? Egyszerűen be kell látniuk, hogy ők nem ebben a ligában játszanak, nekik ha ilyen jellegű vágyaik vannak akkor prostikhoz kell járniuk és kész, mert a hagyományos piacon labdába sem tudnak rúgni? Be kell látniuk, hogy nekik mással kell kompenzálniuk, ha egyáltalán barátnőt akarnak, pl. anyagiak, hűség, családcentrikusság, gyerekvállalási hajlandóság, stb.?

Ez persze nem azt jelenti, hogy minden átlagos/átlag alatti férfinak jut bármilyen párkapcsolat, sőt a legtöbbnek még "normális" párkapcsolat sem jut. Az én ismerősi körömben a nem-kóképű férfiaknak mindössze kb. 30%-35%-ának van párkapcsolata, a többi incel. De ez még mindig egy magas szám ahhoz képest, hogy szintén a nem-jóképű férfi ismerőseim közül hányan sikeresek a csajoknál szexuális kalandokra is? Mert az 0-5%


Szóval akkor összességében kimondhatjuk, hogy azok a férfiak esélytelenek alkalmi kalandra, akik nem (nagyon) jóképűek? A többinek el kell fogadnia, hogy nem ebben a ligában focizik?



2023. júl. 10. 09:53
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nem mindenki születhet olyan jó génekkel mint Mészáros Lőrinc. 😢
2023. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
89%

19

Ha neked a sportolás egyenlő a koxos izompuffasztással, akkor tényleg egy 8 osztályos segédmunkás szintjén vagy.

2023. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
A nők a könnyed, kedves, pozitív személyiségű pasikat kedvelik bármilyen kapcsolatra, nem a merev, analizáló, negatív karaktereket.
2023. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
91%

Beszéltek hülyeségeket megint. Átlagos nő vagyok. 50 kg/162cm, sportolok. Nincs rajtam semmi csúnya, de ritkán sminkelek, sportosan járok, nem vagyok egy insta komptabilis csaj, nincs szoli, műköröm, műszempilla, barbie arc.

Ezt leszámítva, igényes vagyok, egészséges, szépek a fogaim, tényleg nem vagyok valami bányarém, csak amolyan láthatatlan.

Nem tudom hol az a nagy választék. Senki nem szólított le kb soha. Felmennék tinderre egy jobb bulizós képpel, biztos írna rám egy csomó kanos pasi, akik kb mindenkire írnak hátha összejön egy numera. Erre viszont semmi igényem, nem vagyok ingyen prosti. Ez a válogatás a több ezer pasiból csak a ti fejetekben van. Azzal nem vagyunk kisegítve, hogy kifejezetten csúnya, hímsovi, aggszűz stb belénk ürítene ha engednénk, az nem választék, már bocs. Ez olyan mint mikor írják nektek, hogy lehet menni prostizni, vagy hogy van egy csomó 2-3 gyerekes anyunál dekkoló csajszi, aki nyitott lenne rátok. Ugyanaz a kategória, csak ti vérigsértődtök, hogy nektek topmodell JÁR.

2023. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
89%
A prosti miért nem jó? Drága?
2023. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
16%

24-es: blablabla, senki nem vágyik topmodellre, az instarißancoktól meg a legtöbbünknek a szőr is feláll a hátán...

Pontosan a nők azok akik csak a nagymenő, nagydumás, gazdag, extrém jóképű és jótestű srácokat veszik észre, mindenki másnál a legkisebb "hiba" is már kizáró tényező lesz.

És ne akard nekem bemesélni, hogy normális képpel regisztrálsz társkeresőre akkor nem tudsz VÁLOGATNI.

Mert ez a kulcs, te VÁLOGATHATSZ, én (és akárki aki nem született különösebben jó testi adotságokkal) akármilyen képpel regisztrálnék társkeresőre 0 azaz egy nagy 0 lenne azok száma, akik visszajelölnek.

És nem vicc, mert kipróbáltam. Fél ÉV alatt két társkeresőn párhuzamosan kb. 10 match-em lett összesen, ebből egy csaj írt vissza kb. egy mondatot, majd törölt.

Akkor mégis kinek könnyebb a párkeresés? Te eldöntheted, hogy az 1000 like-ból vajon ki az aki "csúnya, hímsovi, aggszűz stb" és ki az aki esetleg normális és megfelel számodra.

Én regisztrálok, próbálom a lehető legjobb oldalamat mutatni és konkrétan senkit nem érdeklek, tehát nekem nincs is miből eleve válogatni...

Ja és még mielőtt megkapom, nem vagyok dagadt (soha nem is voltam, nem is leszek), se alacsony, viszont cserébe borzalmasan kopaszodom, ami eléggé tönkrevágta a megjelenésem. Erről nem tehetek, nem én akartam így és nem is az én hibámból történt a dolog. Emiatt viszont nagyjából eláshatom magam. De nem is biztos hogy csak emiatt, ki tudja ki mit (nem) lát bennem.

2023. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
13%

26. Egyébként pont ezért korcsosult el a társkeresés is online. Szép lassan rájöttek a férfiak hogy nem érdemes energiát fektetni egy normális bemutatkozó szövegre, vagy egy normálisan megfogalmazott levélre. A társkeresés ma már egy befektetés. Nem az a lényeg hogy ki is vagy te ott belül, hanem költs magadra több százezret vagy milliót. Irány a konditerem, szedj mindenféle vackot, járj hetente 2X fodrászhoz, legyen szakállad, dobass fel magadra legalább 1 millióért tetoválásokat, a ruhatáradat cseréld le milliós értékűre. Tehát ez a befektetés része. Majd ezek után már van esélyed hogy észrevesznek a nők, mert a külső mindent visz.


Mekkora baromság amikor azzal jönnek hogy a férfiaknak az insta modellek, meg a bomba nők kellenek! Én pl. sokkal izgalmasabbnak és élhetőbbnek tartok egy átlagos nőt, nem is beszélve a bomba nők elvárásairól.


24-es leírta magát, holott bármikor találna értelmes, értékes férfit, de valahogy ő is csak 0 és 1 között gondolkozik. Vagy debilek a férfiak akik neki nem kellenek, vagy fullosak, akiknek ő nem kell. 162/50-nel több száz normális pasi közül válogathatna, úgy hogy teljesen mindegy milyen az arca.


Régen nem volt ez a Kánaán a nők számára, és megbecsülték azt a tucatnyi férfit akik körülöttük éltek. Ma meg már senki sem elég jó.

2023. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
31%
A tökéletes szupermacsóról szóló sirámod pontosan ugyanaz, mint a nők instap.csákról szóló hisztije. Ostoba és irreleváns
2023. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
72%
26-os. A te kiserleted az egyel szart, mert sok legy nem tevedhet fele kiserletre hajaz. Attol, hogy a ferfiak zome mindenkit jobbra huz, meg nem lesz valodi valasztasi lehetoseg. A szamok onmagaban nem mondnak semmit a minosegrol. Bar volt egy sztalin nevu (gaz)ember, aki szerint a mennyiseg legyozi a minoseget, de ot nem a filozofiai nagysagarol ismertuk meg, igy nem biztos, hogy az allitasat erdemes komolyan venni. Irok analogiat. Tegyuk fel, hogy a tinder egy husbolt, nagyon szeretitek ezt a megkozelitest. Ott lognak a kolbaszok, csulkok, meg egyeb allatok alakatreszei tomegben. Bemegy a vegan a no a husboltba. Szerinted mi lesz a sztori kimenetele? De idonkent csoda is tortenik, a hentes felesege elugrott ruhat vasarolni es letette a csomagjat, amiben alma, zoldseg es egyebek vannak. Ha egyaltalan meglatja a vasarlo sok hus kozott, akkor is azt veszi eszre, hogy nem elado az alma (inaktiv profil), a hentes olyan arat mond ra, ami megfizethetetlen (mast valasztott), vagy eppen 3 masik vasarlo is osszeverekedett a licit kozben, az azert a par almaert. Kozben a husbolt meg tele van portekaval. Te meg ertetlenkedsz a non, hogy b+, miert nem tudsz mar valasztani? Legyel alma. De ne kulsore, mert a husizu almat ugyis kikopik. Azt meg ferfiember nem szereti. A belsod legyen alma, akkor mar lesz eselyed, hogy egy modernebb felfogasu vegan egy randi erejere probat tesz veled. Igy mukodik, ezt kene tudomasul venned. Persze reagalhatsz ugy, hogy nekiallsz bizonygatni, hogy egy masik analogia jobban leirja a helyzetet, de ezzel sem engem, sem mast nem fogsz meggyozni a vesztesek klubjan kivul. Ok majd veszettul bologatni fognak, hogy te tudod a tutit. Mar csak azt kene eldonteni, hogy a vesztesek messiassa akarsz lenni, vagy ennel azert tobbre is kepes vagy, ha vegre nekiallsz melozni? Egy idealis vilagban a sikeresek leirnak, hogy mit kene tenni, a sikertelenek pedig jo sokat dolgoznak magukon, hogy emeljek az eselyeiket. Helyette az van, hogy a sikertelenek dogmakat fogalmaznak meg, hogy ok miert nem dolgoznak, a sikeresek meg vonogatjak a vallukat, hogy hat ocsem, neked lenne fontos, nem nekem, pont nem erdekel a nyomorod, ha igy allsz hozza. Ismeros a szitu? Tegyel ellene.
2023. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
36%
29. Tehát akkor van az oldal akinek senki sem ír vissza, senki nem veszi észre, és van a másik oldal, akinek meg senki sem elég jó, hiába a mennyiség. Az online világ már csak ilyen!
2023. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!