Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is próbált pl kisebb fb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is próbált pl kisebb fb csoportokban, csoportos beszélgetésekben, szervezett eseményeknél ismerkedni, csajozni? Más is tapasztalta azt, hogy az ottani többi konkurens férfi nagyon alattomos módon a háttérben ellened dolgozik szinte mindig?

Figyelt kérdés

Tehát pl beléptem egy sport körbe. Ott írta az egyik csaj, hogy eljönne velem futni, egy szép, fiatal lány aki nekem pont tetszett és velem kb egy idős volt. Pár napig tervezgettük aztán hirtelen eltünedezett.


Végül kis nyomozás után kiderítettem, hogy a csoport adminja beszélt vele és lebeszélték arról, hogy velem mint "új emberrel" elmenjen bárhova is, szóval szegény csaj 20-on évesen ilyen 40 éves vén f.szokkal jár futkorászni mert ők a megbízható komoly arcok én meg be lettem adva ilyen a semmiből jött kétes hátterű pszichopatának.


Nem telt el még egy hét és az egész csoport elkezdett rám fújni végül meg az admin kidobott és most még a nagyobb futós csoportokban is kellemetlen helyzetbe kerültem. Mondom nem gond, csinálok egy sajátot, csináltam, (ott már én voltam az admin) felvettem bele a csajokat meg kb mindenkit a régi csoportból is, ott kiírta egy számukra amúgy ismeretlen lány, hogy ő menne el futni a hétvégén, megint elkezdtem vele beszélni, aztán az is eltűnt, végül meg kiderült, hogy az előző csoportom adminja akadályozta meg az új csoportom sikerességét és jót röhögnek ezek a 40-50 éves vén rókák, hogy a 20 éves erős okos srácot így ki tudták készíteni.


van erre megoldás?

Más is tapasztalt ilyesmit? legyen az jógaoktatás, meditáció, biciklis csoport, tánc, bármi ilyen?


2023. júl. 15. 20:55
A kérdező szavazást indított:
igen, tapasztaltam ilyet párszor
nem tapasztaltam még ilyesmit
3 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kemény harc megy a 20-on éves szép lányokért online
2023. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De az a vicc, hogy direkt olyan csoportokat kerestem amik nem a csajozásról szólnak és hát persze de. Az összes a csajozásról szól valójában.
2023. júl. 15. 21:13
 3/14 A kérdező kommentje:

Mert most egy biciklis barát társaságból honnan gondolnád, hogy azért van benne 50 csaj és 15 fiú mert egyébként a lányokat vadásszák? Ha meg belépek kb olyan mintha önként mennék a vágóhídra. Nem hogy a biciklis barát társaságból kiutálnak pár nap-hét alatt, de a végén még kővel meg is dobálnak ha egyáltalán valahova elmegyek biciklizni. (ez csak egy példa volt)

Kivagyok ettől.

Minden területet lefednek. Szervezetten.

2023. júl. 15. 21:15
 4/14 anonim ***** válasza:
A férfiak nagyrésze lányokra vadászik ilyen csoportokban tisztelet a kivételnek
2023. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Itt nem az a baj, hogy a lányokra vadásznak, hanem egy kicsit más megközelítésből, de engem is "ki akarnak lőni" na ez a baj.
2023. júl. 15. 21:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyilván vetélytársat láttak benned, 20 évessel azért 40 évesen nem olyan könnyü labdába rúgni
2023. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mégis ki tudott dobni a csoportból, meg szét tudta bombázni az eddigi kialakuló együttműködéseimet, szinte kivétel nélkül az összeset, egy kivételével.
2023. júl. 15. 21:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Oké, így jártál. Jarj el futni, ott ismerkedj személyesen és akkor nem látnak meg nem kezdenek ki. Bár gondolom a kommentháborúkból már eléggé megismertrk a csoportok tagjai tehát elástad magad náluk, de biztos vannak akik nem facebookon keresnek futótársat.
2023. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem is értem 40 évesen mit akarsz egy huszonévessel. Még jó hogy ellened beszéltek, magad sem veszed észre hogy ez gáz.
2023. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok 40 éves, valamit benéztél.
2023. júl. 16. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!