Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borzalmasan félek a randizgatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan félek a randizgatástól normális ez?

Figyelt kérdés

Szörnyen félek a randizgatástól, szinte szorongok nem tudom miért, 19 éves nő vagyok és még sosem volt barátom, még nem is történt meg az első csókom soha.

A tapasztalatlanságtól is lehet ez, meg így nekem az új helyzetekkel, meg emberekkel való ismerkedés nehezemre esik.


Ne értsetek félre sok jó barátom van, nem vagyok antiszociális szóval eléggé ellentmondásos de nem tudom megmagyarázni tényleg.


Valami bíztató dolgot tudtok mondani légyszi? Éppen elhívtak egy randira, igent mondtam de már most félek…

19/L



2023. júl. 18. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem jól fog sikerülni a randid. 🤗

Bízz magadban! Minden jó lesz,és egy nap majd találkozni fogsz álmaid hercegével. ✨✨( És lehet,hogy a herceged éppen az lesz,aki elhívott randizni 😊)

2023. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen normális. Gyakorolni kell, és majd jobb lesz. Tényleg nem kell semmi extrát tenni, csak ezt.

Azt mondom bátorításnak, hogy ez teljesen természetes, sokan vannak így, nagyon sokan nem találnak olyan hamar párt. Én is így voltam, első randikon nagyon beszélgetni sem tudtam, fogalmam sincs miről lehet, miről nem, miről érdemes. Nem voltam nagy társasági lény, voltak kínoska randik. Viszont akkor azt hiszem a fiatal szépség jobban érdekli a pasikat, mint hogy mekkora nagydumás a csaj. Nem baj, ha lesz pár szorongósabb randid, bele fogsz jönni idővel.

2023. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Meg nekem tök kínos ez a “na akkor ki fizet” mármint nyilván felajánlom de olyan kinos az egesz, es nincs erre szabaly tudom de akkor is:(((
2023. júl. 18. 23:03
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól sikerül a randi, akkor nem lesz bőven ciki pillanat, vagy lesz, de cukinak fogjátok tartani a momentumot hidd el :)))
2023. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
76%

Szia! Nekem van barátom, fiatalabb vagyok nálad egy kicsivel (nyugi nem 14-15 éves vagyok) elmondom a mi sztorinkat és lehet megnyugtat. Először mi egy buliban találkoztunk (én mentem oda hozzá) és mind a ketten be voltunk rúgva és smároltunk, de más nem történt. A barátom nem írt egy hónapig utána, majd elhívott egy buliba és ott megbeszéltük, hogy józanul is kéne találkozni. Egy héttel később megtörtént. Én is nagyon izgultam, nem tudtam mit vegyek fel, mit fogunk csinálni. Észrevette rajtam és mondta, hogy ő is ember, nem kell izgulni. Egész este mászkáltunk a városban és beszélgettünk. Leültünk egy padra és beszélgettünk tovább. Éreztem, hogy meg fog csókolni (te is fogod) és gyorsan eldöntöttem magamban, hogy én is akarom. Először csak az orrát az enyémhez érintette, aztán megcsókolt. Egyáltalán nem volt rémisztő. És kérdés szokott lenni, hogy utána mit kell mondani? Nos ez mindenkinél más, szerintem legfőképpen semmit. Nálunk a barátom szólalt meg először, hogy "józanon ez mégis jobb". És ugyanúgy ment tovább a beszélgetés, aztán hazakísért.


Nem tudom ez mennyit segít, csak azt tudom ajánlani, hogy ne gondold nagyon túl. Találni fogtok egy közös témát, amiről el tudtok majd beszélgetni. És fontos, hogy nyitott legyél iránta. Ha mond valamit kérdezz rá mélyebben, látni fogja, hogy érdekled. És te is bátran beszélj magadról.


Nem tudom tényleg mennyit segítettem ezzel, de, mint mondtam az elején én is féltem, aztán meg hirtelen olyan volt, mintha egy baráttal lennék (ezt úgy értsd hogy nem féltem felvállalni magam).

2023. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Igen, normális. Én 18 éves vagyok, fél évvel ezelőtt írtam ki egy kérdést ugyanerről. Holnap lesz fél éve annak, hogy először és utoljára elhívott egy fiú randizni.

Az én történetemnek csúnya vége lett.


Ha van egy kis eszed, akkor első randin nem engeded a csókot, mert lehet hogy nem fogtok összejönni. Ne olyannak add oda az első csókod, akivel lehet együtt sem leszel.

2023. júl. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi, nem rajtad múlik, nincs miért izgulni, te választasz. Ha nem jön be az egyik, majd jön a másik...:DDDD
2023. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként meg ez is valamiféle troll lehet. Egy átlagos 19 éves csaj már legalább 20-30 udvarlón "van túl", szóval nem kell nyomni a kamu dumát.
2023. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as válaszoló,


Attól még, hogy neked rossz tapasztalataid vannak a nőkkel nem mindenki ugyanolyan.

Férfiak is lehetnek ugyanolyan “szélhámosak”, csak egyszer tudnád meg milyen pl. egy női szemszögből a csodálatos Tinder. Ilyen alapon én is minden férfit elítélhetnék, hogy alkalmi kapcsolatra vágyik!

Sztereotípiákat hagyjuk szerintem.

2023. júl. 19. 21:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os válaszoló vagyok. Miért is lettem lepontozva?


Amúgy 8-as milyen 20-30 udvarló? Nekem csak egy volt. Nem mindenki kapós.

2023. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!