Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinél a nagy orr kizáró ok ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Az orrplasztikán gondolkozom, de sajnos iszonyat drága.

2023. júl. 25. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Szomszédom nagyorrú mégis van felesége...
2023. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Bármilyen eltérés az általános férfi ideáltól, szűkíti a kört, ahonnan eséllyel válogathatsz.

Minél több az eltérés, annál nehezebb partnert találni. Egy nagy orr önmagában nem feltétlen akadálya annak, hogy csinos barátnőd legyen. Inkább csak téged zavar nagyon és ezért visszahúzódó vagy.

2023. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Mekkora? Mint a vasorrú bábáé?

Egyébként vannak férfiak akiknek semmi hátrányuk nem származott soha ebből.

[link]

2023. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy.
2023. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sokkal férfiasabb egy nagy, egyenes, hosszú orr, mint egy pisze. De hát ha nagyon extrémül nagy... bár az már eddig biztos kiderült a reakciókból.
2023. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
A nagy orr a nagy pénisz reményét szimbolizálja.
2023. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanazt gondolom mint az 5-ös, nekem kifejezetten tetszik.
2023. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
A legkisebb testi hiba is kizáró ok, ha férfi vagy. A nagy orr is ezek közé tartozik.
2023. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nagy orrom volt, el is csúfította az arcomat, talán féloldalasan nem látszott olyan nagynak, de ilyen képek nagyon megtévesztőek lettek volna, mert élőben inkább elmentek volna...


az egész arcod megváltozik egy kisebb orrtól, szóval igen csúfítja az arcod, lehet h ez választ el a jóképűségtől.


Engem mindig élből elutasítottak mindig.


Sőőt! Megkaptam ezt h nagy az orrom középiskolában ..basszki k**úrvanagy orrod van, megkaptam munkahelyemen is...


Majd megkérdeztem barátot, tesómat is őszintén! És megmondták hogy igen sajnos elcsúfítja az egész fejem arcom...


30 évesen műttettem meg, 5 hónap volt míg begyógyult a csont miatt.

Előtte utána kép az ég és föld.


Összespóroltam a pénzt.

2023. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előző pasimnak akkora orra volt, mint a bazilika kilincse. És olyan szerelmes voltam belé a nagy orrával együtt, mint az ólajtó. Hidd el, van az a helyzet, amikor nem kizáró ok. Van, akinek így is fogsz tetszeni. Pedig őt is sokan elutasították korábban, volt aki a szemébe mondta, hogy ronda. Én meg gyönyörűnek láttam :) Aztán én nem kellettem neki végül. The end.
2023. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!