Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen már kezdek kicsúszni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen már kezdek kicsúszni az időből, hogy normális párkapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva leszek 26 éves, és az előző barátnőm pont 1 éve szakított velem, azóta online ismerkedtem Tinderen, kevés sikerrel, illetve Instagram-ról randiztam 3 lánnyal is, de nem éreztem a kémiát, ezért a második randit már nem erőltettem.


A napokban kezdett rám törni egy ilyen “pánik” szerű érzés, hogy 26 évesen, szingliként már azt érzem, hogy eléggé elvagyok késve, az sem segít, hogy mivel nincsen olyan társaságom, akivel eljárnék valahova szórakozni, ezért szűkösek a lehetőségek, ahol tudok ismerkedni, + már itthonról is megkaptam párszor, hogy jó lenne ha lenne már barátnőm mert hogy nincsen ilyen “jóképű” srácnak már barátnője (nyilván a szüleinek minden gyerek az, ha valóban annyira jó képű lennék, akkor Tinderről már lett volna barátnőm).


Szóval kezdem azt érezni, hogy kifutok az időből, ez normális? :D


2023. aug. 11. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert randira került sor, ha az se sikerülne, senki nem írna vissza akkor kéne azon elgondolkodni, hogy lehet benned van a hiba és fejlődni..
2023. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Már kifutottál!
2023. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Picit idősebb vagyok tőled (én az éven töltöm a 27-et) és néha nekem is van ilyen gondolatom, amikor nagyon magányosnak érzem magamat. De az eddigi kapcsolataim is teljesen váratlanul jöttek, a következő is egyszer csak megtalál majd. Nem tudhatod, hogy mikor találod meg a következő. Mivel késel el, ha 28 évesen talál rád? És ha 30? Semmivel az ég világon. Ráadásul ez rengeteg idő, gondolj vissza a két évvel ezelőtti életedre, már milyen távolinak tűnik. Ne csüggedj, meg fog találni!
2023. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy. A barátom (nem szeretem a "parom" szót, bocsi) 34 éves volt, 8 évig szingli, mikor megtaláltuk egymást egy közös ismerősön keresztül. Ennek 2 éve.
2023. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Egy jó kapcsolathoz sokkkkal több kell, mint hogy jól nézz ki. Szerencsén is múlik és még egy csomó más dolgon.
2023. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én idén 29 évesen ismerkedtem meg a 20 éves barátnőmmel.


De persze ez nem jelent semmit a te szempontodból. Annyi a lényeg, hogy a korod miatt ne aggódj. Más dolgok miatt persze aggódhatsz. Az, hogy nincs baráti társaságod és ezáltal szociális státuszod igen, ez megértem, hogy depresszióssá tesz, ahogy az is, hogy nem vagy jóképű és ezért nem kapsz a nőktől pozitív visszajelzéseket. Az sem pozitív, hogy az előző kapcsolatodban a csaj szakított veled. Őszintén szólva a te helyzetedben teljesen jogosak a negatív érzések és gondolatok, hiszen nem vagy túl jó helyzetben és valószínűleg nem is leszel, mert ledolgozhatatlan hátrányaid vannak. Ezzel nem bántani akarlak, hanem szembesíteni az igazsággal, mert szerintem te is előbb békére lelsz, ha ezt elfogadod.

2023. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ember, én 27 éves vagyok (már betöltöttem), és az életben nem volt még barátnőm, sőt randim se. Akkor én mit szóljak ha te panaszkodsz?
2023. aug. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Utolsohoz csatlakozom .26F
2023. aug. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hatvan körüliek is képesek új kapcsolatokat kialakítani. 26 évesen még semmiről se vagy lekésve.
2023. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!