Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltál már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már ilyen helyzetben? Hogy oldottad meg? Vagy hogyan felejtetted el az illetőt?

Figyelt kérdés

Tetszik egy nem közvetlen szingli kollégám 1 éve.

Mivel 1,5 éve volt egy visszautasításom egy másik szingli férfitől, akinek elmondása szerint félreértettem a viselkedését, így ez a mostani tetszés teljesen plátói maradt részemről. Egyrészről nem szeretném ezt a plátóiságot is elveszíteni, másrészről viszont hogyan győzzem meg magam, hogy nincs értelme róla ábrándoznom, mert nem vagyok vele egy súlycsoportban?

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mi történt veletek?



2023. aug. 18. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem fog történni,ha nem lép valamelyikotok.
2023. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A gond az, ha én lépnék, akkor szinte 100% a visszautasításom és az ábrándozás is teljesen hasztalan lesz.
2023. aug. 18. 21:07
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha észre sem vesz, nincs értelme mert a férfiak általában kezdeményezők, ha érdekli őket a nő.
2023. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az észre sem vesz nem teljesen igaz, csak akárhányszor vele kell beszélnem, átmegyek "idiótába", ha nem a munkáról van szó. Szóval szerintem azt hiszi, hogy komolytalan vagyok így 40 felett is....
2023. aug. 18. 21:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy sokkal jobb pasival nagyon hamar.
2023. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Te vagy a csúnya lány, aki elhiszi magáról, hogy elfogadható átlagos, de a statisztika is mutatja, hogy nulla esélyed a jobb pasiknal.

Egod az van, furcsa, hogy most egy foglalt pasi jön be neked, vagyis már másfél éve, dédelgeted a kis álmod, vagyis az egod nyomja, hogy ez az, jó nő vagy, üsd ki a ringből másik csajt.

Titkon erre vágysz, hogy téged választ majd valamilyen úton módon, ez hajt előre, ez ad némi kis pluszt az egyébként elbszott, szerencsétlen és szánalmas, szürke, monoton életedbe.

És most tökölsz, meg majd ellenkezel..mi? Mi?

FOGADD EL, HOGY CSÚCS BZDMEG ÉS HAGYD BÉKÉN A FÉRFIAKAT!!!!

2023. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-9 téged csal a tróger pasid vmi kolleginával?

Dobd ki a p.-ba. Nem ér annyit amennyi ideget eszel.

2023. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, a tróger nőm csal.... a munkahelyén valakivel. Nem vagyok valami jól jah....
2023. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De kell neked ez az ideg? Keress mást heverd ezt ki.


A baj ott kezdodik amikor minden nő mellett átmész ebbe a sakálba..sajnalom nehéz lehet igy élni de nem egészséges akkor a tudatod:(


De remeljuk a legjobbat hogy mással boldog leszel es nem kattogsz.


Ha cuccozol meg tedd le. Mert egyre jobban fog roncsolni.

2023. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szingli a kollégám, aki tetszik, ahogy a másik férfi is 1,5 éve szingli volt már évek óta, akinek a gesztusait félreértelmeztem.
2023. aug. 18. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!