Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nagyon nagy baj ugye, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon nagy baj ugye, ha 30 évesen úgy nézek ki, mint egy tini?

Figyelt kérdés

Egyik kolleganőm (akibe egyébként viszonzatlanul szerelmes vagyok) mondta ezt annak kapcsán, hogy több mint 30 kilót fogytam.


Ez azt jelenti, hogy férfiatlan vagyok, ugye? És valószínűleg nem csak ő lát így...



2023. aug. 24. 16:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10


Nyilván a külső vonzalom elengedhetetlen, de én pl sosem jelentettem ki, hogy ez meg ez kell... Mármint nekem tetszett már vékony, sportos, duci, alacsony, magas, fiatal, idős... nő is. De azt veszem észre, a nők meg ráállnak egy típusra...

2023. aug. 24. 20:01
 12/18 anonim ***** válasza:
#11 egyáltalán nem. Nekem személy szerint az izmosak tetszenek, de a legtöbb lánynak a környezetemben nem izmos a pasija. Igaz nem is épp jó nők, de ugye suba subához.
2023. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azt mondom, hogy a nők ráállnak egy adott típusra, ki az izmosra, valaki mondjuk a mackósra... És csak az kell... Míg mi férfiak sokkal nyitottabbak vagyunk, általában sokkal szélesebb skálán mozog az ízlésünk.
2023. aug. 24. 20:19
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 ez sem igaz. Férfiak között is van olyan, akinek kimondottan csak a vékony vagy csak a telt nők tetszenek. És nők között sem mindenki vonzódik csak egy típushoz. Nekem is volt már vékonytól kezdve izmoson át a picit túlsúlyosig mindenféle pasim. Csak közben rájöttem, hogy nekem a sportos tetszik legjobban. De mint írtam, a legtöbb nőnek full átlagos alkatú pasija van. A férjek meg javarészt túlsúlyosak.
2023. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, én még nem vagyok 30 se, de már úgy nézek ki mint egy 40-es (sőt rosszabbul).

Bármit megadnék azért ha úgy nézhetnék ki, mint 18 évesen...

2023. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Idefigyelj, az ember életének hosszabbik szakaszán nem fiatalka. Majd akkor megköszönöd, hogy ezt az opciót húztad. Nők terén meg foglalkozz a tíz évvel fiatalabbakkal, azok vesznek emberszámba. Mióta világ a világ, mindig fölfelé tepertek.
2023. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ôrûlj neki, hogy fiatalos vagy! Et csak elôny szàmodra
2023. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nemcsak meleg ferfiaknak jon be ez a tipus, hetero noknek is. Ez egy ritkabb erdeklodes, de ha vki olyan, mint en, pl baromi valogatos vagyok, de minden veglet elofordult tetszesben. A kisfius meg nagyon meg szokott fogni.
2023. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!