Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya wheat whaffles?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=7V3G8BwmBYU&t=841s Egy blackpilles youtuber.

2023. szept. 10. 14:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
10. RooshV-t ismertem még, ő még eggyel korábbi generáció és redpilles volt. Nyíltan arccal és névvel publikált és ő is dugott "rajongó" csajokat az évek alatt. Hidd el ha híres vagy, akkor lesz nő, aki akar majd téged. A sorozatgyilkos nőgyilkos pszichopatákra is gerjednek a nők, pedig ők sokkal durvábbak akármilyen manosphere tagnál.
2023. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11: RooshV -től hallottam először a “blackpill” kifejezést.
2023. szept. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én is. 29 éves vagyok, 19-20 évesen hallottam először Rooshról és az egész redpillről, manospheről, aztán követtem őt egészen pár évvel ezelőttig, amíg el nem érte az agepill/vallásos nem lett.
2023. szept. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#11. Nemtudom melyik pilles előadótól hallottam, hogy attól, hogy egy szabály alól van kivétel, még nem biztos, hogy az szabállyá válik. A kérdéses előadónak is volt kapcsolata elvileg, de gondolom a mai világban az ő generációjában egy fokkal nehezebb dolga lenne a nézetei miatt, mintha a mainstreamhez tartozna vagy a nézeteit megtartaná magának.
2023. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Alap, hogy a nokbol hianyzik a moralis tartas, ezt Weininger is megirta 100 eve, es e teren konszenzus van a manoszferaban. Vagyis van az a penz, amiert a nok elnezik, hogy blackpill tudatu a pasi....



39F incel

2023. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"19-20 évesen hallottam először Rooshról": Szerencsés vagy. Én sajnos már 26 éves voltam, amikor először RooshV -be futottam... First szerint a male wall pedig 25 éves kor, addig dől el, hogy mi lesz az férfiból.


Ha 19 évesen "pilled" lettem volna, most Szingapúrban növelném a notch countomat 1.5m fizetés mellett.

2023. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16. Én ebben nem nagyon hiszek. Lehet csak megvan hozzá a genetikai alapom, hogy később is sikeres legyek, de én most élem az egyik fénykoromat. Lehet az is benne van mondom, hogy helyesebb arcú vagyok és magas, plusz a koromhoz képest fiatalabbnak nézek ki 5-7 évvel. De pl. most 29 évesen 20 éves barátnőm van és 19-23 éves egyetemista csajokkal szoktam szexelni. (És néha idősebbekkel is, de ők a preferált korosztályom nyilván.)


Eléggé bosszantó, amikor incel vagy looksmaxx fórumokon folyamatosan ezt a nyivákolást olvasom (már elnézést), főleg fiataloktól, hogy 20 fölött vége az életnek, vagy 25 fölött vége. Én 29 vagyok és köszönöm, nincs vége az életemnek csajozási szempontból. Ha úgy értik, hogy szerezd meg minél hamarabb az első tapasztalataidat minél fiatalabban, úgy igaz. De úgy nem, hogy elmúlsz 25 vagy 30 és onnantól nem tudsz (fiatal) csajokkal ismerkedni.

2023. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Még egy:

"Szerencsés vagy. Én sajnos már 26 éves voltam, amikor először RooshV -be futottam"


Nem sokat segített rajtam, hogy 20 évesen Roosht olvastam, mert ugye Roosh egy redpilles PUA volt. Olvastam szorgalmasan a könyveit, de arról írt 200-300 oldalon keresztül, hogy gyúrd ki magad, legyél igényes és leírta, hogy nagyjából mit csinálj a randin, hogyan juss el a szexig, hogyan approacholj nőket, de ezek olyan dolgok, amiket csak az autista vagy az alulszocializált egyének nem tudnak igazán (én utóbbi voltam). Na most ezek nekem talán értek valamit ahhoz képest, mintha otthon rohadtam volna, mert némi genetikai alapom volt, szóval a nullánál többet ért (21 évesen veszítettem el a szüzességem), de iszonyú redpilles volt az egész és alapvetően nem ezeken múlik a csajozás, amiket ő leírt. Én csak azt sajnálom, hogy a blackpillre, looksmaxxra és társaira csak tavaly bukkantam rá komolyabban és kezdtem el olvasni mélyebben róla. Pedig emlékszem már találkoztam a blackpill szóval 4-5 éve is, de én tavalyig tényleg azt hittem, hogy minden férfi megtanulhat csajozni és csak a befektetett erőfeszítésen múlik a dolog.

2023. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
WheatWafflesnek nem csak regen voltak kapcsolatai, hanem sztem folyamatosan van neki ez-az. Mondta is párszor újabb videókban, de pl amikor 1stMannél volt podcast beszélgetést csinálni, akkor is ki volt szívva a nyaka mint a xar.:D
2023. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mondjunk pl a looksmaxx.org közösség egy komoly része szintén iszonyatosan autista. Konkrétan egymást is szokták gunyolni hogy ki mennyire aspie.
2023. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!