Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya wheat whaffles?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=7V3G8BwmBYU&t=841s Egy blackpilles youtuber.

2023. szept. 10. 14:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

20. Sokan nem autisták, csak egyszerűen alulszocializáltak. Én is azt hittem jó darabig, hogy aspie vagy autista vagyok, mert egyszerűen gyerekkoromban nagyon alacsony volt az önbizalmam, önbecsülésem, szorongtam és gátlásos voltam és ezek miatt kevesebbet szocializálódtam, nem mertem egyszerűen megszólalni, kezdeményezni, nem lehetett velem egy jót beszélgetni. Nem alakultak ki részben ezek a képességeim. Vannak különböző szokások is, amik miatt az ember elméje tudat alatt folyamatosan ideges és ezek is rásegítenek erre, hogy valakinél ne normalizálódjon a helyzet. De ez nem autizmus, mert egész sokat tudtam rajta javítani az évek alatt.


Szerintem sokaknak másoknak is csak ennyi a baja, nem pedig az, hogy agyilag a spektrumon vannak. Persze elismerem ettől még lehetnek felülreprezentáltak a diagnosztizált autisták a közösségben, illetve az autizmus maga is egyre gyakoribb, pl. mert az emberek egyre később vállalnak gyereket és az öreg szülőknek nagyobb eséllyel lesznek autista gyerekei.

2023. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!