Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nő gyülölő incel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nő gyülölő incel a feministák szerint az pasi aki nem gerjed a túlsúlyos nőkre?

Figyelt kérdés

Elég csak megnézni pár kérdésben a kommenteket és máris látható ha egy pasi leírja, hogy nem kell túlsúlyos nő mennyire szétszedik de itt egy péda is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


2023. szept. 25. 08:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%

Maga a feminizmus zavaros eszme. Nem értik, hogy a vagina szerv és nem előjog bármire.


F, 42

2023. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Nincs ilyen


A kérdések arról szólnak hogy DAGADT férfi nem akar ugyan ilyen nőt ami az ő szintje. Ezért húzzák le ezeket a kérdezőket.

2023. szept. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

#2 leírta a helyes választ.

Nincs mit ragozni.

2023. szept. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

Hát beleolvastam a linkelt kérdés válaszaiba…az egy incel horda🤡

Szóra sem érdemes.

Valóságtól elszakadt agyalágyultak hepciáskodása.

Mintha bármit is számítana. Ők úgysem fognak a valóságban családot alapítani, mert még önmagukban is életképtelenek.

Meddő vita.

2023. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Az incel problemakat tovabbitani kell a hulladekgazdalkodasi miniszteriumba.
2023. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%

Nincs azzal baj, hogy nem gerjedsz a tulsulyos nőkre. En sem indulok be pl a csóró szarkupac pasikra, mint amilyen te is vagy!

Azzal vanna baj, hogy szerinted a nő viszont nem dönthet arrol, hogy nem áll le veled! Kb az összes kommented arrol szól, hogy te dagadt vagy, de vékony nőt akarsz! Akarjál! Meg van rá a jogod! Valaszthatsz! Ahogy minden más ember is dönthet (dönt is) arrol, hogy kivel akar lenni és kivel nem

2023. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

"hogy te dagadt vagy, de vékony nőt akarsz"


Kettős mércés femcelke idézd hol írom a lineklt kérdésben vagy itt, hogy nekem mindenképpen cerkavékony nő kell.

2023. szept. 25. 09:38
 8/26 anonim ***** válasza:
14%

Folyt

Meg azt is ahol azt írtam le, hogy én túlsúlyos vagyok.

2023. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Hoppácska, valaki több fiókról nyomja...
2023. szept. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Xdd
2023. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!